Konie

MartwaMagnolia

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Nie ma nic piękniejszego od konia.
Bo na koniu to jest tak że wszystkie zmysły działają mi jednocześnie.
Po prostu kocham to uczucie, kiedy czuje pod sobą każdy jego mięsień i jego siłę. A kiedy zaczynam rozgrzewkę to jest tak, że czuję jakbym się z nim jednoczyła, a uczycie kiedy oboje dostrzegamy przeszkodę jest niesamowite.Jesteśmy przed przeszkodą i czas jakby zwalnia, już się nie liczy nic, i czuje jak on wyciąga krok i przyśpiesza po to żeby za chwile się odbić.
A kiedy się odbijamy i już lecimy to tak jakby zienia się rozstępowała a niebo rozpościerało swe ramiona.
A kiedy lądujemy, nie boje się niczego bo wiem że jesteśmy niepokonani, możemy wszystko.
I nie myśląc co może się stać usiłuję prześcignąć wiatr.
To jest nie do opisanie, ale przynajmniej się starałam.
 

katarrrina

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
konie są świetne! własnie skończyłam szkołę, ktora przygotowuje mnie do ich hodowania. Na razie nie mam na to pieniedzy ale plnauje w przyszłości otworzyć małą stadninę pod Warszawaą. Na razie muszę się nacieszyć widokiem koni, które zdobią plakat w moim domu:
http://dekoruj.pl/x_C_Dz__PDNAZ2_plakaty_postery_zwierzeta__LL_38__PZTA_03__PKTID_97047122.html są piękne!
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Lubię konia, od zawsze to było moje marzenie ale rzeczywistość a marzenia to 2 całkiem odmienne sprawy. kiedy jestem właścicielką konia, który mnie nie lubi, kiedy wiem ile przy nim pracy to niestety ale mój entuzjazm znacznie opadł. takie życie.
 

katarrrina

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
wow super. a masz stajnie, box czy w pensjonacie go trzymasz? u mnie tylko plakaty konia, nie mam gdzie trzymać, a pensjonat sporo kosztuje;/
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
mieszkam na wsi więc i konia mam gdzie spokojnie trzymać. ale jak już mówiłam jest przy tym od cholery roboty a dla mnie osobiscie zero przyjemności... :/
 

kolorea

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
cześć, polecam wam grę w której opiekujecie się końmi, wysyłacie je na zawody, tworzycie własne hodowle i ośrodki jeździeckie ;) www.howrse.pl przy osobie sponsorującej możecie wpisać mój login: lovinnea
naprawdę ta gra jest bardzo fajna i bezpłatna ;)
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
lubię zwierzęta ale co do koni to 2 x bardziej lubię te mechaniczne które znajdują się pod maskami aut ;)
 

Justa91

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja tak jak większość ludzi tutaj także bardzo lubię te przepiękne stworzenia. Uczę się jeździć dopiero od lutego tego roku ;/ Wiem że to bardo krótko ale niestety dopiero teraz mogłam sobie pozwolić na tą przyjemność. Niestety nie posiadam własnego konika chociaż bardzo bym chciała. Marzę także o częstszych jazdach bo jak na razie stać mnie tylko na jazdy raz w tygodniu :( Zrobiłabym wszystko żeby tylko móc być jak najczęściej tych zwierząt :)
 

Claus92

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od dzieciństwa interesowały mnie konie. Jeździć nauczyłem się tak porządnie w wieku 20 lat, czyli w sumie rok temu. Dlatego bardzo się cieszę z mojej nowej pracy. Do której dostałem się nie dawno a mianowicie tutaj. Bardzo się ciesze z tego faktu. Lubię podziwiać konię i bryczki ciągnięte przez nie. Pozdrawiam Claus
 

Justa91

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Hej,
Czy ktoś z Was wie jak oduczyć konia gryzienia?
Mam doczynienia z dwuletnim ogierkiem, który przy czyszczeniu zaczyna gryźć. Nie zdażyło mu się ugryźć mnie jakoś strasznie mocno, ale uszczypnął mnie już nie raz..
Nie chciałabym, żeby tak robił, chciałabym go tego oduczyć tylko nie bardzo wiem jak...
Potrafi mi ktoś pomóc ?
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Justa91 napisał:
Hej, Czy ktoś z Was wie jak oduczyć konia gryzienia? Mam doczynienia z dwuletnim ogierkiem, który przy czyszczeniu zaczyna gryźć. Nie zdażyło mu się ugryźć mnie jakoś strasznie mocno, ale uszczypnął mnie już nie raz.. Nie chciałabym, żeby tak robił, chciałabym go tego oduczyć tylko nie bardzo wiem jak... Potrafi mi ktoś pomóc ?
hej pomógłbym Ci ale boję się konia,a konie chyba mnie też i kompletnie nie wiem dlaczego .
.
 
Do góry