Komu Mam Wierzyc ?!

evelka14

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moj chlopak mateusz caly czas powtarza mi ze mnie kocha i ze traktuje mnie powaznie, a jego kumpel szymek z ktorym sie poklocil caly czas powtarza mi ze on klamie i takie tam (mowiac krotko caly czas na niego nalatuje). Kiedys szymek napisal matiemu na gg ze z nim chodze i ze mam go w d... a on to tylko zauroczenie. Sama niewiem komu mam wierzyc !!! A jesli mateusz mnie oklamuje ???!!! Pomozcie mi !!!!! Blagam was ???!!!
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
jesteś ze sowim chłopakiem i pewnie go kochasz, prawda?
to nie wątp w jego słowa.
oni sie pokłucili więc to normalne że będzie chciał mu zrobić na złosć, a wie, ze mu na tobie zależy więc atakuje w czułe miejsce twoje chłopaka.
jeśli z nim jesteś to znaczy, ze masz do niego zaufanie, wiec nie wątp w to co on mówi, bo mozesz kieyds tego pożałowac, kiedy on nie uwierzy tobie.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
A może zwróć uwagę na jego zachowanie? Tzn na zachowanie swojego chłopaka. Bo jeśli napradę cię kocha to raczej da się zauważyć. A może jest z Tobą tylko dla seksu?
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
To, że ma 14 lat to też wydedukowałam ;) (ciężki wyraz). A ja mam na mysli to, że może ja namawia albo czeka? bo się założył? Miałam tak tylko du*ek przegrał zakład, bo wkurzył swoją siostrę, która mi go wydała. I lepiej, żeby nie, ale Elevk może miec podobny przypadek
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Nie słuchaj tamtego chłopa, wkurzył się na twojego i się mści. Jeżeli cię kocha to jest to nieprawdą. Sama powinnaś wiedzieć...
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy dobrze zalapalam.. Szymek napisal kiedys Mateuszowi, ze chodzisz z Szymkiem i Mateusza masz w censored.gife, tak?

No to widac, ze Szymek jest klamczuchem... i jemu raczej wierzyc nie za bardzo mozna...

Ale to nie gwarantuje ze Mateusz jest szczery z toba... sama go popilnuj i sie przekonaj :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
ehh ten Szymek chce się odegrać na Twoim chłopaku.
I wymyśla jakieś historie żebyś z nim zerwała.

Kogo kochasz? ? Chłopaka czy kolege?
Chłopaka.. no własnie więc jemu chyba należy wierzyć..?
hm?

A jak dalej masz wątpliwości to pogadaj
z Twoim chłopakiem i zapytaj go o tą sprawę.
Czy Szymek kłamie czy mówi prawdę.. ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja bym nie wierzyła kumplowi, tylko swojeu Facetowi, nie przejmowałabym się tym, a nawet jeżelio to jest zauroczenia, to własnie od tego rodzi sie miłość. Jest z Tobą, to znaczy, że coś czuje do Ciebie i nie chce być z nikim innym. Jeżeli nie ufasz swojemu facetowi teraz, przez osobę trzecią, to jak dacie sobie radę w przyszłości? Zacznij u ufać :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Tez bym nie wierzyla kumplowi. Chodzisz z Mateuszem, nie z Szymkiem wiec to co mowi Szymek czy inna osoba nie powinno Cie zbytnio obchodzic. Tacy to sa juz ludzie i pseudo przyjaciele. zawsze beda gadac.
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Ja bym sie nawet nie zastanowila nad tym jakby mi ktos powiedzial (tym bardziej sklocony z moim chlopakiem kolega) ze moj chlopak mnie nie kocha. Po prostu widze ze tak nie jest nawet mi nie musi mowic ze mu zalezy bo ja to wiem. To sie czuje
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
lol kolega Ci powiedzial ; ]? pfff ;] KOLEGA TWOJ KOLEGA

NEI PRZYJACIEL.

kolejna 14 latka ktora nie zna pojecia miliosci, bo dla niej liczy sie slowo kolegi tak jak i slowo chlopaka.
 

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
Skoro jesteś ze swoim chłopakiem to chyba powinnaś mieć do niego zaufanie i jemu wierzyć a nie jakiemuś kumplowi z którym się na dodatek pokłócił :]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ten szymon to mi tu wredota zalatuje... :/ on nic nie mowil jak sie kolegowal z twoim chloapakiem tylko nagle mu sie przypomnialo jak sie poklocili!! nie przejum sie nim i wierz Mateuszowi!
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
no wiesz jutro sie pogodza i bedzie spiewal inaczej, ale skoro ona zadaje takie pytania to pomysl co bedzie jak ktos jej pwoie kocham, ona sie bedzie wahac kogo kocha. rany boskie **,
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
ja na Twoim miejscu uwierzyłabym swojemu chłopakowi, a nie jego kumplowi. zaufanie to przecież podstawa udanego związku............
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
she ale tu nie chodzi w sumie tylko o to bo zobacz skoro chlopak jest wazniejszy od ZWYKLEGO KOLEGI
boze zacznijcie czytac to co pisze

nienormalne byloby to gdyby ufala zwyklemu koledze

to tak jakbym znal ja 2 dni i mowil ze chlopak jej teraz nie kocha.
 

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Moj chlopak mateusz caly czas powtarza mi ze mnie kocha i ze traktuje mnie powaznie, a jego kumpel szymek z ktorym sie poklocil caly czas powtarza mi ze on klamie i takie tam (mowiac krotko caly czas na niego nalatuje). Kiedys szymek napisal matiemu na gg ze z nim chodze i ze mam go w d... a on to tylko zauroczenie. Sama niewiem komu mam wierzyc !!! A jesli mateusz mnie oklamuje ???!!! Pomozcie mi !!!!! Blagam was ???!!!
mi sie wydaje ze ten kumpel moze tak mowic albo dlatego ze jest zazdrosny o was ze wam sie uklada a jem moze nie albo moze sam sie w tobie zakochal i dlatego probuje was sklocic... sama nie wiem...
 

cukiereczek1610

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z NIEBA
no jesli sie kochacie naprawde to jesteści w obec siebie szczeży co nie...? wiec ja myśle ze Szymek moze jest o Ciebie w pewien sposób zazdrosny,bo moze mu sie podobasz,alebo jest zazdrosny ze Tobi i Mateuszowi się układa??albo Mateusz dużo mówi Szymkowi i poproetu jemu powiedział ze Cię nie kocha i jest zauroczony,ale jest mu z Tobą dobrze i chce być z Tobą,a czuje że uczucie sie rozwija....to zależy jak długo juz razem jesteście...??...sama nie wiem,ale ja bym zaufała swojemu chłopakowi...ale jeśli ci nie podpad to chyba to nie jest asz tak trudne by mu ufać...POZDROWIONKA i życze POWODZONKA:)
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
wierz swojemu chłopakowi a nie jemu koledze,prawdopodobnie jest zły na twojego boya i teraz chce mu nabruzdzić,zresztą powinnaś mieć większe zaufanie do swojego chłopaka niż do jego kolegi. tak myślę...
 
Do góry