Kompleks, którego nie umiem pokonać...:(

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ogólnie jestem szczupła, ale mam wystający brzuch...wcale nie mało...
Próbowałam ćwiczyć, diety nie diety...nie wiele pomogło...
Proszę o porady-czy Wy, Dziewczyny pokonałyście kiedyś taki problem? Jak Wam się to udało...?
Ten kompleks sprawia, że jestem bardzo nieśmiała...miałam opory nawet gdy mój były chłopak dotykał mnie po brzuchu...;/
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Ćwicz,m ćwicz, ćwicz. Najlepiej ćwiczenia na brzuch i pływanie. Możesz dorzucić hula-hop i seks *na jeźdźca - pomaga w 100% :eek:k:
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z NatashąM: ćwiczenia! Regularne ćwiczenia po dłuższym czasie dadzą efekty. Niestety, trzeba się trochę namęczyć. Ćwiczyć dwa miesiące nie tydzień i wtedy szukać efektów. Poszukaj sobie różnych rodzajów brzuszków, żeby wzmacniać wszystkie mięśnie brzucha - prosty i wszystkie cztery skośne. Brzuch można wzmocnić tak, żeby nie wypychał się do przodu po posiłku. W zasadzie każdy powinien utrzymywać swój brzuch w takim stanie... żeby odciążyć kręgosłup...
Powodzenia!
 

meteorytka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
a ja już się przestałam przejmować moją oponką.. przeszłam na dietę i zaakceptowałam siebie, po prostu częściej mięśnie napinam
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Brzuszek to jedna z kobiecych krągłości. Jeśli nie wiąże się z poważną nadwagą - ponoć jest sexy!
 

Shadiix

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ćwicz. Może potrzebujesz więcej czasu, żeby osiągnąć jakiś efekt. I nie zniechęcaj się. Przepraszam resztę, ale dla mnie oponki nie są kobiece i sexy... poza tym autorka tak nie uważa, bo już by to dawno zaakceptowała ;) I jeszcze taki jeden sposób, o którym ktoś już wspomniał - napinanie brzucha podczas codziennych czynności. Naprawdę pomaga!
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Albo taka uroda... niektórzy są szczupli, a mają "wzdęty" brzuch :] Nie się nie da na to poradzić.
 
Do góry