Komiks

Tasiorszef

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Ja osobiscie jestem wielkim fanem komiksow (chociasz ksiazki tez czytam). Moimi ulubionymi sa te wydane przez Marvela (x-men, fantastyczna czworka, hulk, ...). Moze wydaje sie to dziecine ale niektore maja bardzo rozbudowana fabule, swiat poza tym sa one dla mnie sposobem na podszkolenie jezyka gdyz zwykle sa one nie dostepne w polskiej wersji jezykowej (prawie zawsze chyba ze jakas grupa je tlumaczy np CFC, Grumik)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja niestety mam tylko 4 numer trafnsformersa marvelowskiego, i the amazing spiderman (jakies wydanie specialne, od powstania spidermana do ostatecznego pokania dr octopusa :( ) kiedys mialem wiecej ale maly idiota bylem i juz nie mam, z amerykanskich komiksow lubie tylko marvela, inne to badziewie. z nowych marvelowskich komiksow nic bym nie polecil bo schodzi na psy, ale dawne komisky mieli swietne, nie robione na przypal, ale starannie, a teraz to juz byle jak :(
 

Euzebiusz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Freie Stadt Danzig
Ja nie czytuje komiksów raczej, jedynymi komiksami czytanymi przezemnie były te o Asterixie i Obelixie. :D Wole czytać zwykłe księzki niż komiksy.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja wogóle nie czytam komiksów :p kojarzą mi się one z Sethem z życia na fali xD
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
a ja czytuję
z sentymentu Smerfy :p
Spidermana bo lubię
Asteriksa i Obeliksa
Kajko i Kokosz - polska klasyka
czarnego rycerza Gotham również :)
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
Ja nie czytam komiksów. Męczą mnie. Wolę normalne książki.
Jedynymi komiksami jakie przeczytałam to były te o Kaczorze Donaldzie w wieku 7-10 lat. :lol:
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Ja czytam mange. Ostatnio zachwyciłem się taką jedną pod tytułem Bitter Virgin
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mam wielki sentyment a i dziś czasem jakiś wpadnie w ręce. I co z tego, że niektóre są dziecinne? Chętnie gdyby nadarzyła się sposobność odświeżyłbym sobie co poniektóre. Szczególnie z początku listy.

Spider-Man, Asterix i Obelix, TMNT, Transformers, Kajko i Kokosz, Jeż Jerzy, Garfield, Lobo(dziwne, że nikt nie wspomniał)

Aż się łezka w oku kręci...Co do mangi to też czytuję, ale to już inna bajka.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jez Jerzy mozna znalezc na necie :) tez go czytalem, genialny, mimo ze z metalami tez sie nie lubie :D
 

Saulina

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Nie jestem jakąś wielką fanką komiksów, ale jak mam pod ręką to przeczytam, niedawno przeczytałam komiksy "Karuzela Głupców" i "Deszcz", ale to są komiksy raczej dla starszych, z głębią :)
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Ja czytam mange. Ostatnio zachwyciłem się taką jedną pod tytułem Bitter Virgin

Ja na razie, przeczytałem wszystkie tomy "Naruto" które ukazały się w Polsce - a jest ich ponad 20, i na tym zakończyłem pzygodę z mangą, ale może się pokuszę o coś ciekawego :eek:czko:
 

shamrock7

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto
?
wrecz uwielbiam komiksy a najbardziej to te stare z kapitanem klosem i tytusy :D
 

Akirak

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Czytam głównie komiksy Louisa Royo;) Kiedyś rzecz jasna Thorgal-wszystkie te, które ukazały się w Polsce.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
A ja polecam "Maus". Komiks pisany przez żyda, traktujący o Oświęcimiu. Mocna rzecz.
 

Koza-chan

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mi podobał się kurde bele Lobo ^^ i Gwiezdne wojny XDDD oprócz tego często sięgam po mangę
 

Tasiorszef

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Z mangi to narazie jestem na lekturze Hellsinga bo samo anime mi sie bardzo podobalo a OVAwki jeszcze bardziej
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
w anime Alucard ma zbyt mila gebe. wzgledem berserka to serio mile, widzialem 25 odcinkow anime. poza gdzies kolo 2 to byla jedna wielka retrospekcja-rzez. szkoda ze przestali uploadowac na to sevenloada... :)
 

Zła Ja

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Meine Traume...
Ehh... czytało sie kiedyś Kaczora Donalda xD
Teraz czytam jeden komiks , który znalazłam w necie.
No i oczywiście rysuje też swoje ^^
 
Do góry