Kolorowe rajstopy...

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
kolorowe - ok, ale tylko wtedy gdy są dobrze dobrane i współgrają z całą resztą.
na co się patrzą ? na nogi, nie na rajstopy, kolory przykuwają uwagę.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Dokładnie najlepsze są kompozycje nie przekombinowane, zwykła prosta spódnica i kolorowe rajstopki XD
 

kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Ja nie przepadam za kolorowymi rajstopami. Jedyne, jakie mi się podobają to fioletowe, ale tylko u kogoś - sama nie miałabym odwagi takich założyć.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
No dokładnie ^^ Ja mam fioletowe i nie uważam, żebym była bardzo odważna w takich chodząc =]
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
Lubię kolorowe, ale nie zawsze zakładam, musze mieć przede wszystkim dobry humor, bo inaczej źle się czuję
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Lubię założyć, ale do konkretnych ubrań. Nie są do wszystkiego i trzeba uważać,żeby nie przegiąć.
Tzn. ja jestem zwolenniczką jednak wyważonych kolorów, bez kontrastów przeważnie, wtapiających się w siebie.
 

Dagmara_85

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeżeli te rajstopy zaliczają się do rajstop kolorowych, to nie mogę bez nich się obejść. :sexy: Lubię ostatnio kolorowe ciuszki, po okresie noszenia jedynie klasycznych barw - czerń, szarości, biele itd.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Jeśli kolorowe to tylko jednokolorowe, widziałam ostatnio dziewczyne w żółtych rajstopach - wygladała swietnie. Co prawda może nie zainwestowałabym własnie w ten kolor, ale fioletowy, czy zielony, jak najbardziej.
 
Do góry