Kolorowe buty?

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Jak tak patrzę na wystawy i magazyny, to takie neonowe dodatki będą modne do czarno-białych stylizacji.
 

Barbarka89

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Agata 85 napisał:
Co myślicie o neonowych butach? W H&M widziałam coś w tym rodzaju na przecenie http://modno.pl/dodatek/644/#ad-image-0 , ale nie wiem czy warto je kupować?
Wydaje mi sie ż ebardzo fajne, aczkolwiek musiałam sie na nie chwilę POGAPIĆ żeby załapać czy faktycznie takie są :)
Neili napisał:
Jak tak patrzę na wystawy i magazyny, to takie neonowe dodatki będą modne do czarno-białych stylizacji.
własnie nie! teraz modny będzie pantone turkusowy!
Barbarka89 napisał:
Co myślicie o neonowych butach? W H&M widziałam coś w tym rodzaju na przecenie http://modno.pl/dodatek/644/#ad-image-0 , ale nie wiem czy warto je kupować?
Wydaje mi sie ż ebardzo fajne, aczkolwiek musiałam sie na nie chwilę POGAPIĆ żeby załapać czy faktycznie takie są :)
Cleo1 napisał:
>>>Jeżeli zastanawiasz się co będzie modne, pomóc ci może porada profesjonalnej stylistki, którą wygrać można w konkursie Silesia City Center. Wystarczy odpowiedzieć na BARDZO proste pytanie, które znajdziecie pod tym linkiem:www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice/app_203779543075907

zachęcam także do odwiedzenia strony www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice

Naprawdę warto
smile.gif
!
Mi to nie działa;(
Neili napisał:
Jak tak patrzę na wystawy i magazyny, to takie neonowe dodatki będą modne do czarno-białych stylizacji.
własnie nie! teraz modny będzie pantone turkusowy!
Patrzczie jaką fajna torebke znalazłam. http://najstyl.pl/Dodatki/Castella-1079.html cała czarna z ćwiekami
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Fajne neonowe szpilki widziałam w H&M i Deichmannie.
Chciałabym chodzić w żółtych fluo, bo lubię taki kolor, ale z powodów zdrowotnych obcasy są w moim przypadku zabronione.
 

natu26

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Są modne ale mnie osobiście się nie podobają. Mimo to kupie jedną parę - nie więcej bo tendencja mam nadzieje będzie przejściowa.
 

majocha

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Kocham <3 a takie oczowalące kolory są po prostu oszałamiające. To fakt, pewnie sezon i szał minie, ale chociaż w lato można szaleć.
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
natu26 napisał:
Są modne ale mnie osobiście się nie podobają. Mimo to kupie jedną parę - nie więcej bo tendencja mam nadzieje będzie przejściowa.
Dobrze zrozumiałam? Będziesz nosić coś co Ci się nie podoba tylko dlatego, że ktoś to uznał za "modne"? Szczerze współczuję...
 

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Neonowe kolory są bardzo modne w tym sezonie. Swoją drogą biele i czernie też - dziwna ta moda. Mi osobiście neonki się podobają - tylko trzeba naprawdę uważać z czym się je kombinuje - łatwo o kicz i tandetę. Ostatnio kupiłam żółte, żarówiaste spodnie, więc neonowych bucików raczej do nich nie założę :)
 
Do góry