Kolorowa kurtka skórzana

Raul7

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Za Kołobrzegiem w lewo
Witam!

W tym temacie chcialbym sie Was zapytac czy wiecie gdzie takie kurtki (kolorowe meskie skorzane) mozna kupic (oczywiscie nie koniecznie identyczne ale w tym stylu) i co na ich temat sadzicie ? :D

Pozdro.

Ps nie bede ukrywal ze najbardziej interesuje mnei taka jaka ma na zdjeciu Tinie Tempah .




img56223944.jpg116512569_cc3b7020d7.jpgBlue-Leather-Jacket.jpgswed.jpg
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Ta niebieska/granatowa jeszcze ok ale ten fiolecik hmm nie dla mnie.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jeśli mam być szczery to mnie się żadna nie podoba.Zalatuje mi gejostwem.
Co innego jak to ma jakiś artysta na estradzie,ale do chodzenia na co dzień to tylko czarna lub brązowa.
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Hmmm szczerze to mi się też nie podoba ale myślę że takie kurtki znajdziesz na allegro lub ebay
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Strasznie pedalska ta kurtka...... jak chcesz skórę to puk sobie czarną bo takie kolorowe kojarzą się z jednym.

Pozdrawiam.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Fakt, zalatuje gejostwem, fason fajny kolor dla odważnych, ja bym chyba pozostał przy czarnej. Chociaż ta niebieska/granatowa tak jak już pisałem (chodzi mi o tą po prawo nie na piosenkarzu) wygląda fajnie.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
W takiej kurtce będziesz sprawiał wrażenie szpanera i frajera, nic osobistego ale tak to wygląda, czarną też musisz dobrze dobrać żeby nie wyglądać jak tani Alwaro ;)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Są sklepy specjalizujące się w odzieży skórzanej.Nie kupuj w sieci,bo to trzeba przymierzyć.
Tylko czarna,brązowa,ewentualnie stalowa.
 
Do góry