Kolka niemowlęca

I

ItaliaAmore

Guest
my też daliśmy espumisan, ale dopiero jak mały skończył 4 tyg, pił herbatki z kopru, suszarkę też puszczałam z youtube, ale u mnie nie pomagała, ciepły okład w wyprasowanej pieluszki też jest okej, tak czy siak mogę potwierdzić, że przechodzi i pozostaje wspomnieniem :)
 
M

malgorzatakonik

Guest
dobrze, ze jest taki espumisan dla maluszka bo trilak na kolke jest dobry dla dzieci ale na pewno nie dla malucha od 1msc zycia
 
N

nianiaSweet

Guest
to prawda espumisan to chyba jedyny dostępny w aptekach lek na wzdęcia dla maluchów już od 1 miesiąca życia.
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
na szczescie u nas kolek za bardzo nie bylo, ale siostra polecala wode koperkowa gripp water, i ona u jej malej dawala i sie ponoc swietnie spisala
 
N

nianiaSweet

Guest
czyli jeszcze tego nie przetestowałaś? zastanawiam się jak maluch zareaguje na taką wodę koperkową.
 
I

ItaliaAmore

Guest
polecam tez zmiane butelki na lepsza antykolkową, ja uzywałam twistshake, takie specjalne co mają sitko, co dobrze rozprowadza mleko bez grudek, smoczek jak pierś matki i odpowietrzanie. Dobrze się myje, no ale ja karmiłam mlekiem nie piersią, stad i butelke musiałam mieć specjalną. Co do espumisanu, to sa tez inne tego typu leki dla maluszka, po prostu chodzi o to, ze są oparte na symetikonie, a nazwa jest mniej wazna
 

kopin

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore napisał:
polecam tez zmiane butelki na lepsza antykolkową, ja uzywałam twistshake, takie specjalne co mają sitko, co dobrze rozprowadza mleko bez grudek, smoczek jak pierś matki i odpowietrzanie. Dobrze się myje, no ale ja karmiłam mlekiem nie piersią, stad i butelke musiałam mieć specjalną. Co do espumisanu, to sa tez inne tego typu leki dla maluszka, po prostu chodzi o to, ze są oparte na symetikonie, a nazwa jest mniej wazna
też mieliśmy te butelki, u nas również sprawdziły się bardzo dobrze :)
 
A

amisia

Guest
Mi ostatnio pediatra poleciła tę butelkę z Twistshake. Mówiła, że i u niej się sprawdziła. Może faktycznie coś jest w tych butelkach antykolkowych. Patrzyłam je na Internecie i fajnie wyglądają. Mają sporo elementów. Chyba zamówię mojemu małemu bo ostatnio co raz częściej mi płacze i podkula nóżki
 
Do góry