Koleżanka ukochanego jest modelką

dziwnajakas

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Chodzę z moim chłopakiem do tej samej szkoły. Ja jestem w 3 klasie liceum, a on w 2. W tym roku doszła do jego klasy nowa dziewczyna, która jest modelką. I odnoszę wrażenie, że on ostatnio często o niej mówi... Za kilka dni ta dziewczyna ma występować w bieliźnie na pokazie mody w jakimś centrum handlowym. Mój chłopak mówi mi o tym już po raz któryś i że ta dziewczyna zaprosiła kilka osób ze swojej klasy (w tym jego) na ten pokaz. Spytałam się go tylko czy pójdzie na to. Odpowiedział, że nie wie. Problem w tym, że jest mi naprawdę smutno jak sobie pomyślę, że mój chłopak będzie sobie oglądał swoją koleżankę z klasy w samej bieliźnie. A może przesadzam i jestem zbyt zazdrosna? Nie mówiłam mu nic, że nie podoba mi się to i że nie chcę żeby tam szedł. Nie chcę go ograniczać i jeśli zdecyduje się iść na ten pokaz to ok, tylko będzie mi naprawdę smutno:( Co o tym myślicie? Czy jestem zbyt zazdrosna? Jakbyście zareagowali gdyby wasz partner chciał iść na taki pokaz?
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Powiedz mu po prostu, że nie chcesz żeby szedł :)
Szczerość jak dla mnie to najprostsze/najlepsze rozwiązanie...
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Chyba jestes zbytnio przewrazliwiona ?? pokaz bielizny a striptiz to jednak jeszcze roznica... jak chce nie idzie po co w takie cos ingerowac... osobiscie bym nie poszedl bo po jasna... a noz spodoba mu sie jakas bielizna i dostaniesz mily prezent :bag:
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Powiedz mu, że wolałabyś żeby nie szedł na ten pokaz. Proste.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Chyba jestes zbytnio przewrazliwiona ??

a ja tam autorce sie nie dziwie.
też bym nie chciała, żeby mój chłopak oglądał swoje koleżanki paradujące w samej bieliźnie :p
w końcu jeśli jest miłość to jest i szczypta zazdrości ;)
a z tego co widze dziwnajakas nie robi awantur i mega scen zazdrości ^^

autorko:
a może po prostu jak będziecie w jakiejś miłej sytuacji powiedz mu troche serio, troche żartem, że Ci smutno będzie, że on będzie oglądał jakieś półgołe laski^^ ;)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak na mój gust to naprawdę masz powody do zazdrosci. Jeśli tam pojdzie to będzie naprawdę nie fair. Koleżanki ogladać w bieliznie? Tu nie ma czego się wstydzić !! Masz mu powiedzieć, że Ci się to nie podoba i nie martw się że źle zareaguje. Ciekawe jak on by sie czuł gdybyś szła ogladac swojego kolegę w samych majtkach!!
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Również Ci się nie dziwie.
Gdybym była w Twojej sytuacji również byłabym zazdrosna.
Możliwe,że chłopak jest nią trochę zauroczony,skoro ciągle o niej mówi i tak przeżywa zaproszenie...
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Również Ci się nie dziwie.
Gdybym była w Twojej sytuacji również byłabym zazdrosna.
Możliwe,że chłopak jest nią trochę zauroczony,skoro ciągle o niej mówi i tak przeżywa zaproszenie...


Może nie przesadzajmy. Pewnie uważa że jest ładna czy coś ale nic więcej ...
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Nie przesadzasz. Też bym nie chciała by mój facet, poszedł oglądac koleżankę w bieliźnie, tylko, że ja bym nie wytrzymała i oczywiście nie siedziałabym cicho :p I wcale Ci się nie dziwię, naturalne, że jesteś zazdrosna. Jeżeli więc Ci się to nie podoba, to powiedz mu o tym, porozmawiaj o całej sytuacji.. I spytaj czy On by chciał byś oglądała swoich kolegów w bieliźnie.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
heh ja pewnie jeszcze zabroniłabym mu sie z nia spotykac a ją bym podrapałam ale to tylko ja tak moge :pTy tak nei próbuj
dziwie się ze sie nie domyślił ze moze Ci to przeszkadzać...
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
oj, byłabym zazdrosna/zła.

powiedz że nie chcesz żeby szedł, podoba mi się pomysł PanDory :) po co masz się martwić i smucić. Jeżeli kocha, zrozumie !
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
A nie woli Ciebie oglądać w samej bieliźnie? :p
Ty przecież jesteś o tyle lepsza, że może sobie dotknąć, zdjąć, a nie tylko... popatrzeć. :D

A tak do rzeczy:

Moim zdaniem przesadzasz.
Owszem, powiedz mu co myślisz, ale nie przedstawiaj tego jako: nie chce abyś tam szedł, tylko podaj powody.!
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
tez uwazam ze powinnas mu powiedziec co czujesz gdy slyszysz o niej i o tym calym pokazie , bo nie robiac nic mozesz miec pozniej pretensje do siebie
 

pabulo

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
trudno cos powiedzieć na temat sytuacji kogoś kto jest 2 klasie liceum :) więc może powiem to samo co powiedziałbym komuklwiek w moim wiieku.

Chłopak zachowuje sie zupełnie normalnie. Faceci tak po prostu mają (pewnie w każdym wieku) że są ciekawi innych dziewczyn/kobiet. Do tego pewnie panna wygląda ok skoro robi takie fuchy więc jego koledzy też sie wybieraja ją obejrzec (ja bym poszedl). I teraz co.. on nie idzie bo ty nie chcesz i mówi kumplom że nie idzie bo ty nie chcesz? Każdy chlopak w tym wieku maiłby z tym problem.
Poza tym jak mu zabronisz to nie sądze żeby to jakoś szczególnie korzystnie wpłyneło na klimat między wami. Będzie pamiętał że przez Ciebie nie poszedł i szybko nie zapomni. Niestety panowie potrzebują troche swobody i wcale nie musi to oznaczać zdradzania czy innych strasznych rzeczy.

Oczywiście rozumiem że masz tym problem i to też jest całkiem normalne. Ale jeśli chcesz jeszcze z nim pobyć i to w dobrej atmosferze to moja rada: możesz spróbowac wybadać co on na prawde o tym (o niej) myśli , ale nie naciskaj go. Powiedz mu że jesteś zazdrosna ale raczej w klimacie żartu a nie poważnej rozmowy. I raczej z nim nie idź chyba że on sam ci zaproponuje. Może zresztą lepiej powiedzieć mu o tym już po fakcie żeby nie popsuć mu zabawy... Jeśli nie jest idiotą to będzie w stanie to docenić.

Generalnie jesli chcesz przez całe życie być zazdrosna że twoj facet czasem uzna że jakas inna dziewczyna jest atrakcyjna to masz niestety do wybory tylko zakon albo związek z gejem
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
Gdyby mnie przydarzyła siętaka sytuacja to jasno i klarownie powiedziałabym facetowi co sądzę o tym pomyśle bez najmniejszych wątpliwości co on se tam o tym pomyśli. A gdyby mimo wszystko postanowił pójść to zapytałabym go jakby się czuł gdybym to ja się wybrała na taką imprezę... Myślę że to byłby argument który przemówiłby do niego dosadnie.
 
Do góry