Kolejny problem z penisem...

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Mam pytanie, w dolnej części penisa mam jakieś... no właśnie, nie wiem czy to są Krosty ale tak wyglądają... nic mnie nie boli ani nie przeszkadza więc nie wiem... :( aha i dodam jeszcze że na jądrach też je mam, ale mało widoczne duuużo mniejsze, prosze o pomoc... czy musze iść do lekarza ??
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
stary kurde z tego ci włosy wyrosną !
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Mam pytanie, w dolnej części penisa mam jakieś... no właśnie, nie wiem czy to są Krosty ale tak wyglądają... nic mnie nie boli ani nie przeszkadza więc nie wiem... :( aha i dodam jeszcze że na jądrach też je mam, ale mało widoczne duuużo mniejsze, prosze o pomoc... czy musze iść do lekarza ??
:mruga: co wy się tak tych lekarzy boicie??
 

Gerrard92

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
do autora to ie przejmuj sie - mam dokladnie to samo, bylem dzis u lekarza ze... stulejka :bag: mniejsza o to a co do chrostow to nie jest to zaden problem. Teoria doktora...
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
wy faceci uwazacie sie za twardzieli a boicie sie pojsc do lekarza.?po to jest lekarz.i nie ma czego sie krepowac.
 

kubek633

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Po co do cholery rozwijać temat kto się wstydzi lekarza a kto nie. Chłopak dostał odpowież na swoje pytanie i mu to powinno wystarczyć. :bag:
 

yjukk

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
hehe to co Ci tak przeszkadza to prosaki ... pozatykane gruczoły łojowe ... nie leczy sie tego ... chociaż są jakieś sposoby ... laser albo coś ... poczytaj na necie o prosakach to wszystko będziesz wiedział
 

Dawidek_7

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
No Gościu Powinieneś Więcej Czytać Takie Tematy! :sexy:
No Bo Wiesz Tyle Co Muj Pies Na Ten Temat !
:D :D :D
Z Tego Poprostu Ci Włosy Wyrosną :D :D :D
 
Do góry