Kolczyki

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
wlasnie watpiace zeby sie zagoilo w miesiac.
Nawet najlatwiejsze przebicie chyba w miesiac sie nie zagoi ;/
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Widzę, że tu obeznane jesteście (przewaga dziewczyn/kobiet), więc mam prośbę. Przybliżcie mi jak najbardziej temat kolczyka w łuku brwiowym :] Będę niezmiernie wdzięczna :)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
tylko po co tutaj cos pisac o kolczykow w brwi czy pepku?? wystarczy przejrzec troche forum a takie tematy juz byly.

a co moge napisac , wiec brew u facetow juz nie modna. mnie jakois juz takie koczyki nie jarza u nich. Nie mam takiego kolczyka i nigdy nie bd miala;p

co do pepka, przebicie chyba najbardziej boli <a przynajmniej mnie bolala>z tych miejsc co mam przebite;p. Ale coz tam bol, ;p goi sie od 3 do 9 miesiecy;p nU i dosc latwo jest taki pepek rozje,.bac, w szczegolnosci gdy uwielbiasz sport;p <sama po raz 4 prezbijalam>i juz to tak swietnie nie wyglada;p;p
 

mozaikaxd

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z pod mostu ;D
ops ... nielegalnax3 chyba dam sobie spokój z przebijanie pępka :lol: Czytałam na tych forach wszystko i mam coraz więcej wątpliwości :D
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
ehh.. ale wiesz przebity pepek nie ze zajbi.scie wyglada to jeszcze kreci facetow;p;p

wiec warto sie poswieciec. Samo gojenie juz tam nie boli;p Tylko przy zblizeniach z poczatku troszke;p nop i wiadomo na wf, treningach itp;p
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Zależy jaki organizm mi sie strasznie szybko goi :)
w przypadku kolca w sutku potrzeba minimum czterech miesięcy na wygojenie. skarbie, zdaje ci się tylko, że wszystko jest już zagojone, ale uwierz mi, bardzo się mylisz. jeśli podrażnisz ranę i wszystko na nowo zacznie się paprać, czego oczywiście ci nie życzę, to przekonasz się, że twój organizm jednak nie akceptuje wszelakich dziur w tak ekspresowym tempie. :123:
 

mozaikaxd

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z pod mostu ;D
No mi się bardzo podoba w pępku kolczyk ;D Ale jak czytam wypowiedzi niektórych dziewczyn to aż mnie wykręca xD
A nielegalnax3 przebijałaś sama ? ktoś ci przebijał ? czy kosmetyczka ?
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
ja 2 dni temu przebiłam sobie chrząstkę na uchu. :D i teraz troche boli.. nie moge dotknąć górnej strony ucha bo boli , a co dopiero spać na tej stronie :D
ale nie wyciągne go. i myśle ze zaniedlugo juz nie bedzie boleć. :D
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Sama xP i jak narazie jak najbardziej ok:p Choc mojemu organizmowki moco odpi.erdala;p I jakos zawsze mi sie kolczyki w uj czas goja;p
Przebijalam juz kilkum kumpela i tez im sie ladnie zagoilo:pPP


Co do chrzaski, juz sama dobrze nie pamietam<ponad 3 lata temu przebijalam>.. ale wiem, ze nie moglam chyba przez tydzien na tym uchu spac;p bo bolalo i to dosc mocno;p Ale efekt chrzastki cudnY:p. Nawet teraz czasami mnie boli, jak czyms dostane w ucho<pilka przewaznie>:p
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Nie martw się, nie będą Cię obgadywać. Tak się składa, że ja też jestem lewo ręczna i mam 2 dziurki w prawym uchu ;D
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
ja jakos nie moge nosic w prawym uchu wiecej niz dwa kolczyki, a przewaznie tylko jeden zakladam.Za bardzo mi przeszkadzaja.. ;/
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
nie ma sie co bac przebijania pepka ;) mi przebila kolezanka ( po kursie) i zyje :) wszystko wyglada ladnie :) nie jest krzywo :p oczywiscie babralo troszke , pol roku po zahaczeniu przypadkowo pepka mialam trudnosci ( tzn ropienie itp) ale nie zniechecilo mnie to zupelnie do wyciagniecia go :) teraz wszystko jest ladnie i pieknie i moge sie cieszyc slicznym kolczyczkiem
 

dusza1995

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Emolandia,
klaudus powiedzialas ze przebijalas w chrzastce mozesz mi podac jakies wskazuwki bo chcialam sobie wlasnie przebic :)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
choc ja nie klaudia:p
moge Ci napisac jak ja przebijalam;p
Wiec wzielam kolczyak,zaostrzonego na koncu:p I wepchnelam go w miare rowno w chrzastke;p Potem tylko go zatkalam z drugiej strony i na tym skonczylam swoje dzielo;p

samo przebijanie nic nie boli, dopiero pozniej z lekka ucho moze spuchnac;p
 
Do góry