Kolczyki

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja też mam 5 kolczyków w lewym uchu i 3 w prawym , tylko dzisiaj zaczeło mi sie cos w jednej z dziurek dziac, zrobiłam ten kolczyk w pazdzierniku zeszłego roku u kosmetyczki. Ładnie mi sie dziurka wygoiła a ja ciagle mam leczniczy kolczyk , wczoraj bardzo mnie bolało a dzisiaj zauwarzyłam że kolczyk mam cały we krwi wiec posmarowałam to miejsce maścia Tribiatic. Myslicie ze moge próbowac uratowac kolczyk czy lepiej go wyjac?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
wiec posmarowałam to miejsce maścia Tribiatic. Myslicie ze moge próbowac uratowac kolczyk czy lepiej go wyjac?
O nie, tylko nie Tribiotic... to nie jest maść, to samobójstwo. Powinni to wycofać z aptek.
Octenisept jest dobry, ale drogi w porównaniu do tamtego (przepraszam, za wyrażeniem, ale inaczej się tego nie da określić) gów.na
Kup sobie sól fizjologiczną, przymywaj przekłucie i najlepiej założ kolczyk z tytanu :)
Powinno po paru dniach byc ok :)
 

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
O nie, tylko nie Tribiotic... to nie jest maść, to samobójstwo. Powinni to wycofać z aptek.
Octenisept jest dobry, ale drogi w porównaniu do tamtego (przepraszam, za wyrażeniem, ale inaczej się tego nie da określić) gów.na
Kup sobie sól fizjologiczną, przymywaj przekłucie i najlepiej założ kolczyk z tytanu :)
Powinno po paru dniach byc ok :)

Dzieki za odpowiedz :)
Jutro pójde do apteki i kupie tą maśc i sól fizjologiczna.
Spróbuje kupic tez kolczyk z tytanu (może ktos wie gdzie moge taki kupic w Gdansku lub okolicach?)
Mam nadzieje ze uda sie go uratowac dzieki twoim rada. :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
mam ochotę zrobić sobie jakiś kolczyk w przyszłym tygodniu, którego by nie było widać, tylko nie mam pomysłu :/
mam pubic piercing :> raczej rzadko spotykany, i nie widać ;P

wężowaty język okropieństwo :p ja sama mam minimalnie rozcięty na samym końcu, ale to nie specjalnie ;)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
tego zdecydowanie nie byłoby widać :D
ale nie chce robić tego typu kolczyków :)
przeszedł mi przez głowę smiley, ale nie wiem czy to dobry pomysł
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
smiley kompletnie nie w moim guście ;P
z takich 'w buzi ;)' to mogę zaproponować Tongue Web - najszybciej mi się zagoił ze wszystkich jakie miałam :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
to już kwestia gustu ;P
a co używacie/polecacie na blizny? są jakieś super metody poza contratubexem itp? :>
 

bursztynekoceanu

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hej Wam,
Ja mam 3 kolczyki w uszach .
Do wakacji miałam w nosie bo do szkoly nowej nie chcialam sie tak pokazywac;p
W pepku tez miala przed pocztakiem wakacji musialam wyjac .;( .. Niewiem czemu ale mi sie kolczyk zaczal trzymac na coraz mniejszym kawalku skory .. mialam go dopiero 3 miesiace ;( .. musialam wyjac . Wie ktos moze dlaczego tak bylo ? .. Po prostu musialam wyjac bo myslalam ze mie sie urwie. A teraz mam blizne jak chol....era.. Nie umiem sie jej pozbyc ;/;/

Mam pytanie :D :D:D Czy ktos ma kolczyka w jezyku ?
Bolało ? .. Bo planuje sobie na wakacje zrobic tylko boje sie ze bedzie bolec. :(:( .. AA bardzoi chce bo mi sie podoba . ;D:D:D
;);)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
mam pytanko odnosnie kolczyka w pepku :p zrobilam sobie w kwietniu tamtego roku :p dosc dlugo wydawalo mi sie ze wszystko jest ok i ze sie zagoilo :p jakies 3 miesiace temu wyciekla ropa, i juz jest ok... czy tez tak mieliscie? :) Kiedy poznac ze pepek jest zagojony?
 

Tula

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jak najlepiej samemu przebić chrząstkę?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nie ma tego filmika ale już wiem o co Ci chodzi o taki co ja dałam ten filmik wcześniej ?? :)
w biodrze fajnie nawet wygląda mi sie tam podoba :)

Kolczyk w pępku dość długo się goi przynajmniej ja tak miałam jak Cię nie będzie bolał ani ropiał :)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
jak najlepiej samemu przebić chrząstkę?

Samemu? No raczej Ci będzie ciężko, bo pewnie Ci to nie równo wyjdzie z tyłu i będzie krzywo wychodzić (co fatalnie wygląda).
Poproś jakąś koleżankę/kolegę niech Ci to zrobi. Chrząstka nie jest trudna do przekłucia :)

mam pytanko odnosnie kolczyka w pepku :p zrobilam sobie w kwietniu tamtego roku :p dosc dlugo wydawalo mi sie ze wszystko jest ok i ze sie zagoilo :p jakies 3 miesiace temu wyciekla ropa, i juz jest ok... czy tez tak mieliscie? :) Kiedy poznac ze pepek jest zagojony?

Mi się wydaję, że to normalne, że Ci ropiał. 3 miesięce temu, czyli około listopada, kolczyk robiłaś w kwietniu czyli ropiało Ci to 7 misięcy od zrobienia. Pępek goi się do 9 miesięcy. A ropienie to końcowy etap gojenia, więc nie ma co panikować :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
No to dobrze :) pocieszyles mnie :) juz myslalam ze bede sie z tym pepkiem jeszcze meczyc, poki co wszystko wyglada na zagojone, nie ma przebarwien :))
 
Do góry