Kolczyki w intymnym miejscu

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
ojjj dziewczynki....
to zapewne i boli ale nieprzesadzajcie - tylko chwile
i pomyslcie jaką dodatkowa rozkosz może sprawić taki członek w waszych hmmmm .. muszelkach :)

Więcej doznań?? Większa rozkosz?? Chyba więcej strachu, że mnie uszkodzi tym żelastwem. Różni ludzie lubią różne doznania... Osobiście preferuje kontakt ciało-ciało, nie zakłócany elementami metalowymi...
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Jaka rozkosz?? raczej stres :) ciagle bym myślała czy przypadkiem coś się tam nie odgręca i czy to metalowe coś nie zostanie we mnie :) wiem, że to mało prawdopodobne ale nie potrafiłambym skupić się na niczym innym.
 
Dołączył
20 Marzec 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
małointeresujące
ludzie kupuja rózne różności aby sobie urozmicic sex
to jest na pewno gładkie i opływowe, oraz b. dobrze zakrecone
raczej by was nie uszkodziło, ale dodatkowo podraznilo...
:)
tak mysle.....
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Jak ktos nie potrafi podraznic w naturalny sposob, to sie wspomaga zelastwem... ;P
 
Dołączył
20 Marzec 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
małointeresujące
pewnie tak
ale jak czytałem kiedys forum na ten temat to kobiety mowiły ,ze to dodatkowa przyjemnosc
niektorzy faceci wszywali sobie nawet kulki wzdłuż penisa by draznic punkt G
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
A niech sobie wstawiaja nawet tytanowe plytki zeby im nigdy nie opadl... Jesli czujesz, ze robisz cos w lozku nie tak, to starasz sie nad soba pracowac, a nie przerabiasz sie na cyborga :>
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
No właśnie, czytałem o gościu, który wszył sobie w penisa latarkę. No co... Jak mu ciemno było... :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
chyba tak Troll :]

jak facet ma kolczyka na penisie, to gumek juz raczej uzywac nie mozna, no moze mozna, ale nie radze :p z reszta mnie taki seks z jakims metalem w srodku tez by sie nie podobal :]
i chyba trzeba byloby uwazac na intensywnosc ruchów, zeby czegos nie zerwac, na razie widze same minusy
 
Do góry