Kolczyk..

Status
Zamknięty.

zwariowana1992

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Od pewnego czasu chciałabys sobie zrobic dziurke w uchu ale na chrząstce , ale sie zastanawiam czy to boli duzo bardziej nic kiedy sie robi dziurke w dolnej częsci ucha? Ja mam już 3 w lewym wiec jeśli to porównywalny "bół" chciaż nie nazwałabym to tak to zaraz lece sobie zrobić :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ból jest napewno wiekszy niz przy normalnym przekuciu,ale raczej z bolu nie umrzesz :p tylko uważaj zeby ci jakis specjalista to zrobił i czasem ci nie przekuł jakiegoś nerwa bo bedziesz miała potem powazne kłopoty z uchem, ale tak to oki, tylko po co ci tyle tych kolczyków :D
 

zwariowana1992

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Podoba mi sie takie uszko z wileoma kolczykami :p ale nie zrobiłabym sobie10 dziurek w jednym uchu jak niektórzy :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
no tak co za duzo to nie zdrowo to juz zaezy od ciebie ale wydaje mi sie ze bol jest mały wiec smiało mozesz sobie zrobić zawsze mozesz sie kosmetyczki spyatc czy to boli napewno ci doradzi :p
 

kasila19

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z dalekiej Pólnocy
ja tez chcialabym sobie przekuc ucho wlasnie w miejscu ktorym znajduje sie chrzastka i jestem ciekawa czy to sie dlugo goji??? bo jesli tak to nie bede robic :(
 

dj_szczocia

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
hej, ja zrobiłam sobie wczoraj kolczyka na chrząstce, troche boli i przez tydzień nie możesz zdejmować kolczyka i trzeba smarować spirytusem, ale watro, bo ślicznie wygląda... przez tydzień poboli troszeczke... trzymaj sie dzielnie ;)
Załączam fotkę mojego kolczyka :D
Kolczyk.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry