kolczyk w nosie

dydy-1995

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Chcę sobie zrobic kolczyk w nosie. Tylko mam sporo pytań. Jaki on powinien być? mam 15 lat, nie jestem ani punkiem, homoseksualista ani żadnym jakimś kimś strasznie wyróżniającym sie ale podoba mi sie to i teraz nie wiem. gdzie normalny chłopak powinien miec kolczyk, z której strony nosa? jakiej wielkości? może nawet gdzie dokładnie?

Jesli możecie to moze jakieś zdjęcia mi dajcie. i rady. bardzo prosze.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Moze np. taki jak 2pac ? Albo taki na środku okragly ?
ps jak ci sie mame udalo namowic , wgl na kolczyk ? Bo ja próbowalem na jeezyk ale nie idzie :) pozdro :)
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Jak dla mnie kolczyk w nosie mają tylko byki i dziewczyny. Dla mnie to trochę zniewieściałe, lepiej w brwi, to wg mnie lepiej wygląda. I jest praktyczniejsze, jeśli tak to można nazwać.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Możesz sobie zrobić kółko z boku, albo w przegrodzie nosowej. Na tym zdjęciu w przegrodzie nosowej akurat jest włożone kółko (co jak większości ograniczonych ludzi kojarzy się z bykiem), ale możesz spokojnie włożyć tam również kolczyki których nie będzie widać typu barbell.
 

Attachments

  • nose-piercing.jpg
    nose-piercing.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 92

dydy-1995

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Powiedziałem tacie że chcę w brwi a on powiedział że moge tylko w nosie. Bo będzie mnie mógł prowadzać za nos na sznurku. xD... Ale staram sie tez o brew albo ucho. ale jeszcze zobaczymy... dzieki za odpowiedzi. Czekam na jeszcze inne. ;)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Brew to nie jest dobre miejsce na kolczyk dla chłopaka w Twoim wieku. Ciągle masz zajęcia wf na których łatwo o wypadek, w którym piłka/ręka kolegi zawadza o kolczyk i nieszczęście gotowe. Brew to bardzo delikatne miejsce. Kolczyki w brwi 'lubią' migrować, a nawet wyrastać. Bardzo często dochodzi do stanów zapalnych.
O kolczyk w brwi trzeba NAPRAWDĘ dbać, w przeciwnym razie zostanie Ci spora blizna, a to w końcu twarz, którą masz tylko jedną.
 

dydy-1995

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
na języku też pewnie nie bardzo bo dziewczyna może swoim zawadzic i pół języka urwać. xD



Czaję. Ale ja jak coś mam to dbam o to. a o swoje zdrowie to baaaardzo dbam. pod każdym względem.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Kolczyk u chłopaka w nosie? W języku? :bag:

Kolczyk w brwi rozumiem, sam planuje przebić chociaż później brew opada.
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
W nosie ciekawie wygląda, byle nie te jedno stronne cipki z kryształkiem bo to jeszcze gorzej się kojarzy niż kółko z bykiem. Przynajmniej mi ;* W brwi kolczyk... jak ci ktoś walnie to będzie ci tak zwisać brew fajnie ;)
 

Nesmin

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
tak, wiem. to nie jest temat o tym, co sądzicie o kolczykach u facetów. ale wybaczysz mi, jak trochę sobie pogderam? do niedawna nie mogłam zdzierżyć nawet błyskotki w uchu. zdanie zmieniłam, już mnie to tak estetycznie nie odpycha. no ale koło w nosie? litości. masz 15 lat. myślisz, że w szkole zaakceptują Twoje widzimisię? nie piszę o kolegach, piszę o nauczycielach. i poucza Cię osoba, której zwisa i powiewa, co kto sobie powie :D. no ale kij z zachowaniem, gorzej jak się na Ciebie uwezmą i nie będziesz miał spokoju. wierz mi, że nauczyciele (zwłaszcza Ci starszej daty) potrafią być bezwzględni. nie wyrażę już swojego stosunku do byczych kółek. radzę się zastanowić raz jeszcze i poczekać z przekłuciem. skoro serio takie coś Ci się podoba, nie zmienisz zdania po upływie kilku miesięcy. a może w tym czasie zdasz sobie sprawę, że z kolczykiem wcale nie będziesz szczęśliwszy?

coby nie robić offtopu - jak już, to zdecyduj się na malutki kolczyk (taki brokacik) na skrzydełku. nie rób sobie, broń Boże, kółka w przegrodzie, bo to naprawdę wygląda paskudnie.
 
Do góry