kolczyk w brwi, problem

TygryseKK1991

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam, mam mały problem... ok tydzień temu zrobiłam sobie w profesjonalnym studiu tatoo i piercingu kolczyk w brwi, dbam o higienę tego miejsca ale dzisiaj zauważyłam ropny wyciek z miejsca przekucia. okolica kolczyka jest tylko lekko zaczerwieniona wiec nie wiem co mam robić a ponadto gdy lekko przydusiłam skóre w poblizu przekucia wyciekło tego wiećej:( pomocy co mam robic;(
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Odkaź spirytusem chirurgicznym, solą fizjologiczną lub czymś innym w ten deseń. I nie panikuj ;)
 

TygryseKK1991

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Odkaź spirytusem chirurgicznym, solą fizjologiczną lub czymś innym w ten deseń. I nie panikuj ;)


I to wystarczy? Trochę się martwie bo naprawde dużo czasu mi zajeło przekonanie matki na ten kolczyk. nie jest ani spuchniete ani bardzo czerwone, nie boli. Pomożcie prosze
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No to przecież pomagam ;) Mi moje świeżo przebite ucho też troszkę ropieje, ale dwa razy dziennie odkręcam kolczyk (ale nie wyjmuję!), przemywam z dwóch stron środkiem Skinman Soft (spirytus chirurgiczny do odkażania rąk przed zabiegami), potem smaruję Detromecyną (maść na gojenie) i jest dobrze. Dobrze jest się zaopatrzyć w te dwa specyfiki. Ale przemywać i odkażać trzeba koniecznie codziennie. Pozdrawiam ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
to normalne jak sie ma dopiero zrobionego kolczyka przemywaj je codziennie :)
 

TygryseKK1991

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
To jeszcze raz ja.. ponad 2 tyg temu zrobiłam sobie kolczyk w brwi, dzisiaj zauważyłam ze sztyft mi lekko wystaje dosłownie 1mm przy dolnej i 1 przy górnej kulce, czy to może być migracja? jak ją zatrzymać co robic...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jaka tam zaraz migracja. Mi kolczyk też z początku przylegał idealnie, a teraz jest lekko luźniejszy tylko dlatego, że opuchlizna zeszła. To normalne ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Pewnie się zakleił, mi też tak często się działo. Ja zawsze wtedy polewałem go i palce spirytusem chirurgicznym, on wysuszał ręce i usuwał brud z kolczyka i palce się nie ślizgały ;)
 

siss

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
oj wy się macie fajnie żeby mieć takie problemy . Poproś kogoś innego żeby zdezynfekował ręce i spróbował odkręcić . Jak miałam w pępku to koleżanka mi wykręcała . teraz mam od 2 tygodni w brwi i górna dziurka pochłania kuleczkę.;)
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
oj wy się macie fajnie żeby mieć takie problemy . Poproś kogoś innego żeby zdezynfekował ręce i spróbował odkręcić . Jak miałam w pępku to koleżanka mi wykręcała . teraz mam od 2 tygodni w brwi i górna dziurka pochłania kuleczkę.;)

W przeciagu 2 (dwoch) lat na pewno sobie go wyciagnela. Jak Ci "pochlania" kuleczke to chyba nie dobrze.
 

siss

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie chodzi o opuchliznę tylko ta górna dziurka się rozszerzyła bo zrobił mi się strupek i za wcześnie odpadł . Przez to rozszerzyła się i kuleczka tam wpada.
 

siss

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiecie co ostatnio starałam się go nie przemywać niczym i zasuszył się pomniejszająć dziurkę :)
 
Do góry