Koksowanie...

Traktor

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Więc tak zarejestrowalem sie tutaj tylko zeby napisac pewna historie ktora przydazyla mi sie oraz kumplowi

Wiec zaczynajmy. ;)

Kolega był zakompleksionym 16 latkiem z pewnym powodów. Czasem gdy chodzil po mieście ( co zdazalo mu sie zadko ) slyszal wyzwiska itp. :/ zaczał sie interesować siłownią cwiczyl okolo 2 miesiace, nie widzial rezultatów. Gdy skonczyl sie rok szkolny postanowił przykoksić :eek: ( miał doła , kompleksy, nie miał nigdy dziewczyny ) 2 tygodnie spedzone na siłowni i zaczeło sie tzn. zyskal wielki respekt :mruga: ( zawsze byl dobrej budowy ale po koksie wygladal NAPRAWDe poteznie ) ludzie go szanowli schodzili mu z drogi nawet, zaczal byc zapraszany na imprezy, znalazł nawet ładna dziewczyne z czego najbardziej byl zadowolony. Poprostu zyskal respekt , kompleksy znikły. :mruga:

Po co to wam mówie ? Sam nosze sie z zamiarem przykoksowania. Warto czy nie ? Skad znam tego kolege?
To moj najlepszy przyjaciel od kilku lat i mowil ze te lata mimo iz wie ze stracil zdrowie (zapewne?) uwaza
ze to byly jego najlepsze chwile w zyciu...

Prosze zeby nikt nie bral tego textu do siebie moze to tylko pojedynczy przypadek... B)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Wiesz co jak amsz zamiar tylko brać po to żeby koleżance zainponować to nie beizr bo szkoda zdrowia ..
Doping głównie się bierze keidy wyczerpie sie wszystko to co można zdobyć naturalnie czy z suple .. :)
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Powiem krótko zaczniesz brać stracisz zdrowie i umrzesz młodo. Twoje życie - Twój wybór. Ja odradzam.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
W moim otoczeniu większosć chłopaków bierze różne sterydy...
Wiem to, bo sami się chwalą...
Metr w barach... No cóż... Właśnie większosć z nich wczesniej przeciętnymi chłopakami, nie lubianymi, itp.
Ten przykład co podałeś obrazuje
Ja sama nie zamierzam brać wiec nie mam zdania :p
Ale chłopakom jednak odradzam...
Co innego odżywki róznego rodzaju... jestem jak najbardzioej za...
To jest naturalne wspomaganie :p
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
stary co ci dadza koksy... chwilowy wyglad... laska powinna byc z Toba za to jaki jestes (charakter) a nie ze wygladasz jak Arnold... nie wiem czy pomyslales kiedys jaki syf bedziesz miec z organizmu... stary serce, nerki wątroba... wszystko wysiada... do silowni trzeba miec cierpliwosc bo kazdy moze sie nadmuchac strzałami... a to nie o to chodzi... bo prawdziwa radosc jest jak widzisz postępy z ciezkiej pracy...
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ja się zgadzam z przedmówcami...także odradzam!
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Hmmm...

Moje zdanie jest takie , koksy nie sa dla 16 latkow i nie sa po to zeby byc fajniejszym.

Kiedys wazylem 55kg mialem sliczna dziewczyne i bylem lubiany .
Kompleksy mam ale chyba jak kazdy:)
Koks nie pomogl mi w zyciu wogole ale bede bral bo to lubie .
Pozdrawiam
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ronnie nie zgodze się z Tobą że to tylko krótko trwały wygląd
zreszto jak ktoś już się zdecyduje na Doping powinien być pewien tego że nierozstanie się z siłownią do końca życia tak przynajmniej jest w mojim przypadku :)
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Santos masz 100% racji! Jestem modem działu doping jednego z for, więc wiem coś na temat dopingu.
 

kasila19

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z dalekiej Pólnocy
Uważam że nie wart koksować przykładem moze byc moj kumpel obecnie ma ponad 26 lat zacząl koksowac w wieku 17 lat. Ostatnio był u lekarza ktory powiedział mu ze zostalo mu zaledwie 6-7 lat życia.
W niektórych przypadkach wystepuja takie objawy: powoduje zmiany w psychice, znacznie czesciej sie denerwuje, człowiek sie zaczyna jakac i nie potrafi wypowiedziec swoich mysli . Więc zastanów sie czy warto?? :D :D
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Zgadzam się z Santos.Chcez brać aby zyskać respekt.Przecież Twoja samoocena dalej będzie taka sama.poprawisz ją na jakiś czas ale co potem??Naprawdę warto??
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Santos.Chcez brać aby zyskać respekt.Przecież Twoja samoocena dalej będzie taka sama.poprawisz ją na jakiś czas ale co potem??Naprawdę warto??
dlaczego ta samoocena ma być tylko na chwile?
 

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..
hmm nie skomentuje tego opowiadania. BO jakoś niewiem jak :p
Mój kumpel koksuje ostro na każdej imprezie, ale nie dlatego, że nikt go nie lubi czy cuś tylko dlatego, ża sam sobie tak chce. Ja może także spróbuję z kolegą na imprezie koksu ale to najpierw musi być imprezka :D
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
hmm nie skomentuje tego opowiadania. BO jakoś niewiem jak :p
Mój kumpel koksuje ostro na każdej imprezie, ale nie dlatego, że nikt go nie lubi czy cuś tylko dlatego, ża sam sobie tak chce. Ja może także spróbuję z kolegą na imprezie koksu ale to najpierw musi być imprezka :D
w tym temacie chodzi o sterydy a nie o kokaine. :p
 

feno

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
zły pomysł... ja jestem raczej zwolennikim zepierdzielania :D a nie chodzenia na łatwizne... przykoksisz i co ci po tym... jak przesadzisz to sie w drzwiach mieścił nie bedziesz... kokszą tylko ci którzy są słabi... nie stać ich na prawdziwy wysiłek... a po koksach nie beziesz wyglądał tak jak po "naturalnych treningach" także wiesz... ja jestem taki w sumie to malutki :p ale na siłke chodze biegam często... itd itp... i też mięsnie rosną... :p a jakie zdrowe są :p steydem to dla mnie jest zdrowa żywność

p.s zabrałem kiedyś dziewczyne takiemu pakerowi co "taki :cenzura: był" bo koksił... laska śliczna! :)

pzdr :)
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
zły pomysł... ja jestem raczej zwolennikim zepierdzielania :D a nie chodzenia na łatwizne..
przykoksisz i co ci po tym... jak przesadzisz to sie w drzwiach mieścił nie bedziesz... kokszą tylko ci którzy są słabi... nie stać ich na prawdziwy wysiłek...
Gadasz bzdury jak stara babka! Koks nie jest dla "lewarów", tylko dla ludzi, którzy wykorzystali już naturalną możliwośc przyrostów oraz nie pomaga im suplementacja
a po koksach nie beziesz wyglądał tak jak po "naturalnych treningach"
Kolejna bzdura :| Uzasadnij to!
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
wedlug mnie to jset glupota... sztucznie sie nadmuchiwac... nie ma to jak sobie fajniutko naturamnie trenowac... przynajmniej jest satysfakcja ze doszlem do tego sam a nie przez chemie....
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Naturalnie dojdzeice do czegos potem ebdzie stop i zarzyjkecei dopingu uwierzcie mi ,,
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
Chłopie powaliło cię z tym koksem?!?!?!?!?! Ja stanowczo odradzam ci koksowanie czy inne tego typu sterydy. Według mnie u faceta nie ważne są mięśnie...
 
Do góry