Koko Euro Spoko

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
o! i z tym sie absolutnie zgadzam, że stroje są ... zbyt nijakie. Nie proponowałabym takich jakie ma choćby "mazowsze" ale faktycznie w tym temacie coś trzeba dopracować.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
To ma być Euro, więc na serdakach zamiast cekinów czy haftów tradycyjnych mogą być piłki z tyłu, a z przodu koguty czy kury, jak kto woli :p
A tak poważnie - nad strojem rzeczywiście trzeba by było pomyśleć.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dlaczego na siłe zmieniać stroje. Jeśli zawsze ubierały się w takie stroje to dlaczego teraz mają zmieniać.
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Synka zareklamuję
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U17qZGKQi_o
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Nie nazywajmy jej przyśpiewki hymnem!!!
Sympatyczne kobietki przerobiły ludową przyśpiewkę(świetnie się przy tym bawiąc), a wrażliwi i inteligentni internauci ją wybrali!
 

Accelerator

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
82
Punkty reakcji
2
Nie widzę w niej nic złego, wpada w ucho. Nasza, polska i śpiewana od serca. Wstyd i złą renomę przynoszą nam zakompleksione wieśniaki, a nie sympatyczne babcie.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Dajcie spokój, było kilka lepszych piosenek.
 

juliek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Piosenka nie jest zła, jednak lepiej brzmiała by w innym wykonaniu. Moim faworytem był Liber i InoRos. A co do tych, którym się nie podobają Jarzębinki - mogli głosować :p :p :p Ja już sobie wyobrażam 50. tysięczny tłum na stadionie, który równym tempem podśpiewuje "koko koko euro spoko" :310:

zgadzam się z tym
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Oj tam, dajcie spokój. Popiją kibice piwa i będą śpiewać Koko Spoko jak chór Romanowa :wink:
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nie widzę w niej nic złego, wpada w ucho. Nasza, polska i śpiewana od serca.

Otóż to. No i te sympatyczne kobiety :)
Utwór powinien wpadać w ucho, by sobie wszyscy go nucili. I tak właśnie jest. Prosta muzyka, prosty tekst. Było gdzieś tam "Waka, Waka", a teraz będzie koko spoko :D

dlaczego na siłe zmieniać stroje. Jeśli zawsze ubierały się w takie stroje to dlaczego teraz mają zmieniać.

By kojarzyły się z Euro. Kiedy sztuka jest o Królewnie Śnieżce to nikt nie biega w stroju Czerwonego Kapturka ;)
Później mogą sobie wrócić do swoich kreacji.
 

Azgheros

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Warszawa
Jak ktoś napisał to to coś wpada w ucho - ale na tym zalety się kończą. Jeden wielki obciach - albo ... któż zna gusta wszystkich nacji - może to cos stanie się wilkim światowym przebojem? ;) Jeśli tak - to jeszcze wiekszy wstyd - buuuuu.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Zaraz tam wstyd. Cudze chwalimy, swego nie znamy. Sami nie wiemy, co posiadamy. Przynajmniej niektórzy chociaż trochę liznęli folkloru ;)
Nie głosowałam. To nie był mój typ. Niemniej nie widzę w nim nic zdrożnego. Czasami to sobie nawet go nucę - taka prościzna. Może w tej prostocie jest właśnie urok ?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Zależy co kto lubi, mnie osobiście odrzuca to, że patrząc na ten zespół widzę te ruskie babcie które mają na Eurowizji wystąpić...
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Nie narzekajcie; przynajmniej polska młodzież będzie wstydzić się wyjezdzać za granice w poszukiwaniu pracy i zostanie tutaj. ;P
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie wiem o co chodzi. Ze niby wiocha, wstyd. Tyle negatywnych opinii na temat naszego hymnu na Euro2012. Skad to?

Przeciez Wy na to glosowaliscie, kilkadziesiat % Polakow lubi wioche, zenade itd. Nie wiem, moze po grilu, pod wplywem alkoholu dla jaj. Nie wazne, Narod Polski tak wybral!!! Wiec teraz trzeba sie wstydzic za nas samych.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Ja tam się nie wstydzę. Totalny dystans i poniekąd utarcie nosa "gwiazdom"
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie wiem o co chodzi. Ze niby wiocha, wstyd. Tyle negatywnych opinii na temat naszego hymnu na Euro2012. Skad to?

Przeciez Wy na to glosowaliscie, kilkadziesiat % Polakow lubi wioche, zenade itd. Nie wiem, moze po grilu, pod wplywem alkoholu dla jaj. Nie wazne, Narod Polski tak wybral!!! Wiec teraz trzeba sie wstydzic za nas samych.
Naród polski tam nie głosował, ale gawiedź, którą takie imprezy (koncert podczas którego było to audiotele) radują. Podobno poziom całej imprezy był taki, że oglądali przeważnie ci, którym może się podobać taki siermiężny folklor. Zresztą w sumie nie mam nic przeciwo tego rodzaju muzyce, jednak wszystko w odpowiednim miejscu.
Ludzie mogliby zagłosować lepiej, gdyby do pójścia przed telewizory zachęciła ich troska o udane EURO2012. Niestety skoro nie zależy drużynie, nie zależy PZPNowi, nie zależy rzadowi, a przynajmniej ich starań nie widać, to ludziom też to wisi i takie będziemy mieć Koko Euro Spoko.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
eee tam, marudzicie. W sobote byłem na finale pucharu Niemiec - Bayern Monachium : Borussia Dortmund i widziałem pełno monachijczyków w takich mniej więcej spodniach (tylko bez "szelek"):
400-04716604w.jpg


Do tego skarpety takie wełniane. Jakoś tam potrafią celebrować swój lokalny folklor i cieszyć się z tego, że mają coś oryginalnego. W d* mają nowoczesność bo nie mają na tym tle żadnych kompleksów (może dlatego, że mają szmal więc jak taki ma w garażu jakieś lamborghini to naprawde guzik go obchodzą jakieś światowe trendy, technologie, iphone'y i inny szajs). Media płaczą bo nie ma kogo zaprosić do studia, nie ma z czego zrobić "papki". Tak to by zaprosili Marylę (szacunek za piosenkę futbol, dalej jest genialna, ale czas już niestety minął) , czy inny Feel i byśmy się mogli na antenie TVN onanizować jaki to nowoczesny utwór mamy w stylu ch* wie jakim. Liber byłby ok gdyby ... nie ten rap. Niech każdy sobie prześledzi piosenki na Euro czy na MŚ - wyraźnie słychać tam radosne motywy, zabawę, a nie jakieś tam gitary, patos, rap i Bóg wie co jeszcze.

Carnival de Paris

Waka Waka

Nelly Furtado - Forca

Jeszcze najlepiej niech sobie Liber czarną pastą do butów wysmaruje twarz, wyskoczy jak na bronxie - to będzie taki typowo polski rap wtedy ;) Ja rozumiem, że jest tu hmm młodzież (czuje się teraz jak stary dziad :D ), ale my naprawdę mamy coś swojego i nie musimy kopiować idiotycznych wzorców z amerykańskich dzielnic, gdzie każdy zwolennik tego rapu jakby się tam znalazł to by się zes*ał ze strachu i modlił, aby wyjść stamtąd żywym.

Zresztą, to tylko piosenka naszej reprezentacji. Jak komuś przeszkadza piosenka to niech sobie dośpiewa, że polski futbol zasłużył (jak nikt inny) na piosenkę taką, a nie inną :D
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Greeg Ty podajesz przyklady oficjalnych piosenek turnieju. Koko spoko nie jest piosenka trudnieju tylko Reprezentacji Polski.

Ludzie mogliby zagłosować lepiej, gdyby do pójścia przed telewizory zachęciła ich troska o udane EURO2012. Niestety skoro nie zależy drużynie, nie zależy PZPNowi, nie zależy rzadowi, a przynajmniej ich starań nie widać, to ludziom też to wisi i takie będziemy mieć Koko Euro Spoko.

To nawet za Euro Koko odpowiedzialny jest zdrajca Tusk ?
 
Do góry