Kogoś do rozwmowy i sama nie wiem czego

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
W sumie to sama nie wiem czegko chce. To, ze piszę w "Pani pozna pana" nie znaczy, że koniecznie szukam pana. No i nie jest to ogłoszenie matrymonialne. Jakbym napiasłe w innej kategorii możnaby mieć wątpliwoci co o mojej orientacji :p

No wieć szukam kogoś do pogadania po prostu. Od razu mówię, że nie toleruję techno -.-''' Więc jak jesteś techno-żelem nie pisz.

W sumie to nie wiem czym się interesuje ale jak sie poznamy to może sie dowiesz ^^

Więc piszcie nie gryzę :bag:
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Styl oceniania odziedziczyłam po koleżankach itp...Zresztą z doświadczenia wiem, że taka znajomość nie miałaby żadnego sensu. Należę do zupełnie odmiennej subkultury, i wielu "techno-żeli" wyzywa mnie i moje przyjaciółki od najgorszych. Nie wiem czemu każdy moze być kim chce. Wieć skoro "oni" tak mnie traktują to ja się trzymam z daleka od takich ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Wolność poglądów panuje :p

Wraith, odezwe się chętnie ale powiedz mi najpierw, w czym objawia się Twoje zaciekawienie osobą Adolfa H.?
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Hitler? No cóż...Gdzieś kiedyś czytałam o jego śmierci i że nie do końca wiadome jest jak umarł, więc postanowiłam poszperać i się dowiedzieć(chociaż niewiele mi to pomogło). Zaczęłam więc uważać na historii i czytać o nim wszystko co mi w ręce wpadnie(chcoiaż nie wszystko było wciągające). Bardzie skupiłam sie na tym co robił i do czego dążył niż na datach itp. Wstyd się rpzyznać ale bardzo zaintrygowała mnie jego osoba, i chociaż wielu ludzi go nienawidzi moje podejście do niego jest po części pozytywne.

Khem...Jestem młoda wiec nie oczekujcie odemnie niewiadomo jakiej wiedzy.

A co do wolności poglądów, to boję się technio.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
wiesz nie powinnaś oceniać ludzi po stylu słuchania muzyki, ja lubię techno ale nie do przesady :/ I co jestem już w Twoich oczach spalona ?!
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Autorka tematu ma troszkę dziwne podejście do sprawy.
I tyle.
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Technożel to dla mnie ktoś kto chodzi w białych ciuszkach z empetrójką na uszach, z której techno elci tak głośno, żę diac za nim na ulicy(odległość 3 metry albo i więcej) słychać te "rytmy". To także ktoś kto widząc mnien a ulicy obraża mnie, wyzywa od kompota itp. Ktoś kto widząc mnie pluje mi pod nogi. Możę mam złe doświadczenie, ale mam uraż do takich ludzi, a za każdym rzem są to przedstawiciele tej "subkultury". Technożel to nie słowo obraźliwe, po prsotu słucha ktoś twechno i ma włosy na żel. samo rpzez się sie rozumie.

Możę mam złe doświadczenie, ale jak chcesz zmienic mój pogląd porszę bardzo niech ktoś napisze, przecież nie zjem.
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
I jednego i drugiego.Techno to dla mnie wogóle nie muzyka od tego zacznijmy. Po prośtu "rąbanka". Przepraszam, jeśli kogoś urażam ale ja to tak odbieram. Nie mogę tego słuchać i tyle. A Ci technożele są jacy są po prostu. Może nie qwszsycy ale ja miałam przyjemność(albo i nie) poznać tylko tę gorszą stronę.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Ok. jeśli tak podchodzisz do sprawy to proszę bardzo. Tylko później się nie dziw, że mało osób do Ciebie pisze... (chodzi mi o muzykę)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Masz okazje pogadać z metalem, na PW lub Skype, bo na GG zaglądam raz na tydzień bądź na specjalne życzenie.

A jak będe trzeźwiejszy to Wam z góry odpisze też :p
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Metalle gatunek wymarły...

Jesteśmy już tylko skamielinami... Buu...

Nie no bez jaj, mi się zdaję że nas dość dużo jednak jest.

Jak coś zapraszam:
Gadu - 8843579,
AQQ - 4644270.
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Ja się nie łapie do tej subkultury "techno-żela" ale nie zmienia to faktu że nie podoba mi się Twój styll myślenia.

Po Twoich wypowiedziach nie trudno wywnioskować że masz wiele wspólnego z A.Hitlerem. Nie trudno też wywnioskować dlaczego wybrałaś akurat jego. Hitler w swoim dziele pt "Main Kamf" (cz yjakoś tak - niemieckiego nie znam) przedstawił swój styll postrzegania świata i narodów. Wielu z nich potępiał - twierdząc ze Rasa Niemiecka jest klasa szlachetną a wszystkie inne to podludzie.

Ty jesteś jak on. Metal ROX a wszystko inne to żule, frajerzy i Bóg wie co jeszcze ?
troche się zastanów nad tokiem myślenia.

Gdyby społeczeństwo myślało jak ty mniejszości np takie jak fanatycy metalu zostali by zdmuchnieci z powierzchni ziemi. ( ze względu na ich ilość )

Moja wypowiedz nie jest nakierowana na osoby słuchające metalu.
Mam w tym gronie wielu przyjaciół wiem jacy są, w gronie "technożelowców" też...
ty widocznie nie masz - to nie zrozumiesz

pozdrawiam
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Najlepiej mogłaś od razu napisać, że chcesz poznać kogoś zaliczającego się do tej czy innej subkultury, a nie piszesz z kim nie chcesz się zadawać....

PS. Nie jestem "technożelem"
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Po Twoich wypowiedziach nie trudno wywnioskować że masz wiele wspólnego z A.Hitlerem. Nie trudno też wywnioskować dlaczego wybrałaś akurat jego. Hitler w swoim dziele pt "Main Kamf" (cz yjakoś tak - niemieckiego nie znam) przedstawił swój styll postrzegania świata i narodów. Wielu z nich potępiał - twierdząc ze Rasa Niemiecka jest klasa szlachetną a wszystkie inne to podludzie.
~Mein Kampf~.
Inaczej ~Moja walka~.
 
Do góry