kody do counter-strike 1.6

Status
Zamknięty.

przemo123-97

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja mam juz kody do counter-strike 1.6 ale nie wiem jak je wpisac. :( naciskam ` wpisuję kod i nic.odpiszcie blagam.
Albo na forum albo na gg mój numer gg to : 10472288


A zapomnialem dodac : kody czyli tipsy i chetaty.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
kodow wpisywanych w konsole jako takich to nie ma, jest wylaczenie grawitacji ale to przez komende rcona
jesli chodzi o cheaty to pewnie chodzi Ci o aimbota czy tez wallhacka
 

przemo123-97

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
a skad masz te "kody"?? zz jakiej stronki ?
http://www.wiaderko.com/cs-1.6/podstawy-co...-strike/art/953
kodow wpisywanych w konsole jako takich to nie ma, jest wylaczenie grawitacji ale to przez komende rconajesli chodzi o cheaty to pewnie chodzi Ci o aimbota czy tez wallhacka
wlasnie o te chetaty mi chodzi WallHack i te takie różne
nie ma kodów do CS'a to sa komendy konsolowe dla admina ^^
są do tego kody czyli chetaty na stronie http://www.wiaderko.com/cs-1.6/podstawy-co...-strike/art/953
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
jesli chodzi o aimbota i wallhacka to niestety Ci nie pomoge bo uwazam gre na haxach za lamerstwo wiec.....
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego że jest to karane banem.A po zatym ja też uważam że to lamerstwo.Nie umiesz grać uczciwie?
 

Jares

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
.
taa... cheaty :p ściągnij , a długo sobie nie pograsz. Przecież to psuje całą zabawe <_< , a pozatym staje się nudne i na publicznym serwerze masz gwarantowanego bana. Ja osobiście w cs-a już nie pogrywam, a co do cheaterów to szkoda słów.
 

Thunder84

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódźkie
Proponuje sciagnac cheaty a potem kupic steama...i pogram potem to juz tylko bedziesz wydawal 50 zl :D
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Wow, nie wiem co to za przyjemność z gry na cheat'ach. Po pierwsze pierwszy raz spotykam się z określenie kody do CS 1.6, kodów do CS nie ma. Jak już to są cheaty. No ale pomińmy to, cheatów używają tylko lamerzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry