kochanie się w idolach

Status
Zamknięty.

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
no właśnie.. każdy/każda z was kiedyś się zakochał/a w aktorce, aktorze, piosenkarce itd. i miało ciche marzenia ze wasze sny się spełnią :D niestety, sen o tym że pojdziecie z np. Jaredem Leto lub Ashlee Simpson na kolację jest mało realny.. no to może rozmarzmy sie jeszcze przez chwilkę i powiedzcie z którym aktorem/piosenkarzem chcielibyscie pojść na kolację i spacer po Paryżu :D a może coś więcej :D :sexy:
ja bym chciała z Gaspardem Ulliel'em i Jaredem Leto :D
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
j nigdy nie kochalam sie w idolu/idolce dla mnie miłość to bardzo poważe wyrażenie. Nie lubie aktorór/ek wole zwykłych ludzi którzy zarabiają nie szczerząc sie przed ekranem ;) wole marzyć o czymś realnym ... o ludziach których znam ... bo zawsze jest nadzieja a z aktorami to swiat fantastyczny .! ;)
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Ja chcialabym isc na kolacje z Oliverem Jamesem, Zaciem Efronem i Lukasem Podolskim,
oczywiscie moja lista jest bardzo dluga, ale oni sa powiedzmy najwazniejsi :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
żałosne... debilne. jeśli marze to tylko o tym co teoretycznie mogłoby się stać. a że nie lubię towaru tak zurzytego temu gwiazd nie lubie.
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
żałosne... debilne. jeśli marze to tylko o tym co teoretycznie mogłoby się stać. a że nie lubię towaru tak zurzytego temu gwiazd nie lubie.

Kazdy ma inne marzenia i na tym to polega, ze marzyc mozna o wszystkim. "Zakochany" było raczej przenosnia nie mozna sie w kim zakochas po prostu go widzac. Załosne jest to, ze marzenia innych ludzi nazywasz zalosnymi.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Warmia-Mazury
Dlatego istnieją takie programy na MTV, typu : "Moja własna gwiazda ...". Wybierasz ludka podobnego do tego Twojego idola. Głupota totalna. Ja marzę tylko o osobach realnych. A jeśli już mam spotkać osobę którą uwielbiam to tych z nieżyjących : Rysiek Riedel, Kurt Cobain, Bob Marley, Nalepa, Niemen. Kawa, papieros i rozmowa o życiu jakie mieli, o czym marzyli. To jest miłość trochę inna. Kocham ich muzykę (bo tu rzeczywiście samych muzyków wymieniłem), a nie twarze (tym bardziej, że to mężczyźni). ;)

Peace! :eek:czko:
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Jak bylam mala to Iglesias.
Z nim moglam wszedzie:)
Teraz wyroslam z tego typu marzen.
 

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
Kazdy ma inne marzenia i na tym to polega, ze marzyc mozna o wszystkim. "Zakochany" było raczej przenosnia nie mozna sie w kim zakochas po prostu go widzac. Załosne jest to, ze marzenia innych ludzi nazywasz zalosnymi.

wlasnie, mialam na myśli nie "zakochanie" w sensie takim że na zabój koniec i kropka tylko napisałam, że z jakim aktorem/aktorką itd chciałabyś/chciałbyś pójść na kolację i spacer, porozmawiać i go bliżej poznać i wtedy pisać czy realy jestes w nim/niej zakochany/na :)
 
G

glam0r0us

Guest
Wentworth Miller
Nie kocham go, bo to zbyt przesadne stwierdzenie, ale uważam, że jest bardzo przystojny:)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
xD xD xD aaa !
Kochać idola? Nieee , przesadziste.
Hm...fascynować? Zauroczyć się nim? Nooo, prędzej.
A kim? Hehehe :D
- Orlando Bloom
- Johny Deep
- i... Ten super sexy... <aaach!> Blądas z "Lostów" no jak jakaś laska ogląda to już wie xD
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
- i... Ten super sexy... <aaach!> Blądas z "Lostów" no jak jakaś laska ogląda to już wie xD

ja nie jestem laską, ale wiem, że chodzi ci o Sawyera, którego gra Josh Holloway :)

w lostach fajna była Ana Lucia (Michelle Rodriguez)...ehh, ta to dopiero jest śliczna :) że też musieli ją uśmiercić :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Johny Deep
Orlando Bloom
Paul Walker
Paul%20Walker.jpg

Vin Diesel
vin_diesel.jpg
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
Haa, zawsze mi się wydawało, że gdyby Johnny Depp lub Kurt Cobain się do mnie uśmiechnął bez oporów wskoczyłabym mu do łóżka.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
się biorą dzieci?
Ja kochać to się nigdy nie kochałam i kolacje mi tam wiszą (wiem, jestem płytka :D) ale "czymś więcej", o ile to samo mamy na myśli, z Johnnym Deppem lub Christianem Bale'em bym nie pogardziła :]

Ooo! Albo wiecie kto jeszcze jest boski? Ten pan Sayeed (Said? Sayed? :p) z serialu LOST :D Andrews bodajże się nazywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry