Kochac Kogos I Niemoc Z Nim Byc

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dlaczego to zycie takie musi byc?? :( kocham pewna dziewczyne z calego serca.a musze zyc z mysla ze nigdy z nia niebede.ze to co teraz jest miedzy nami skonczy sie.:(( bo zycie daje nam wiele przeszkod.juz sam niewiem jak z tym mam sobie poradzic.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Bo zycie jest brutalnie i nigdy nie daje nam tego czego bysmy od niego oczekiwali, Wiem że szukasz tutaj pocieszenia ale ja ci go nie dam... Po prostu szczerze odpowiadam co myslę ..
Pozdrawiam..
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a to jest pewne na 100% ze nie bedziecie razem? no wiesz musisz jakos o niej zapomniec i zyc dalej? ale moze sprobuj jeszcze cos zrobic? nie wiem strasznie malo napisales tu
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
mery nieszukam tu pocieszenia.dlaczego niebedziemy razem bo niestety jestem mlodszy :( wiele osob nam utrudnia to abysmy mogli byc ze soba.niechce o niej zapomniec i niezapomne do konca moich dni.nieopsucila mnie jeszcze ale musze zyc z ta swiadomoscia ze kiedys nadejdzie ten dzien.a to jest najgorsze co moze byc.przy niej jestem inny ona jest moim najwiekszym szczesciem jakie moglo mnie spotkac.
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja mam 18 a roznica 4 lata.dla niektorych az dla niektorych tylko 4 lata.wiem jedno ze nieopuszcze jej az do konca.bede przy niej zawsze kiedy bedzie tego potrzebowac.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Wiesz szata, jesli wiesz że ona Cię opuści i jesteś tego świadomy .. hmm kiepska sprawa.. Musisz wiedzieć ze czasem w zyciu trzeba podjąć takie decyzje które nas samych bardzo zabolą. Życie to nie jest bajka.. I tu nie ma kwestii ja chce.. zastanów się czego ona chce.. Chce być z Toba?? Czy tez może nie.. I dlaczego teraz jest z TOba??
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mery wiem o co ci chodzi.nawet niewiesz ile razy staralem sie dowiedziec co ona dokonca czuje.wiem ze jej zalezy ze jest ze mna szczesliwa.ale co czuje dokladniej niewiem ukrywa to.wiem ze jestem bardzo wazny dla niej.to wszystko sama mi mowila kiedy pytalem.pragne aby ona byla szczesliwa.i jesli odejdzie niemoge jej na sile trzymac.choc bardzo ja kocham.

skad wiem ze mnie opsuci bo niedawno o tmy mi powiedziala.ze nasza wspolna przyszlosc niema szans.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A powiedziałes jej że nie chcesz żeby odesła od Ciebie? A dlaczego chce odejść? Róznica wieku? Czy to właśnie prze tych ludzi którzy wam przeszkadzaja być ze soba?? I dlaczego im to nie pasuje??
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
wiem ze teraz myslicie ze mam dopiero 18 lat i cale zycie przedemna.nie pierwsza i nieostatnia.ale wcale tak niejest.jesli ona jest zemna to wiem ze nic wiecej niepotrzebuje.to ona jest calym moim zyciem.nieoczekuje od was zadnego pocieszenia bo niepoto to napisalem.tylko ogolnie aby pogadac o tym.

mery ona wie ze ja niechce aby odeszla.wie takze ze wszystko dla niej zrobie.jej nie przeszkadza wiek.ale wielu osoba tak.wlasnie dlatego to wszystko sie psuje.i niema szans na przetrwanie
 

stonella

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
dlaczego to zycie takie musi byc?? :( kocham pewna dziewczyne z calego serca.a musze zyc z mysla ze nigdy z nia niebede.ze to co teraz jest miedzy nami skonczy sie.:(( bo zycie daje nam wiele przeszkod.juz sam niewiem jak z tym mam sobie poradzic.




moj związek sie rozadł po 1.5 roku wiec sie nie martw ja tez już w nic nie wierze i musze sie pogodzic ze to juz nie wroci pomimo ze kocha, ale takie jest życie....ja przestałam wierzyć i miec nadzieje koniec kochanie bo miłość jest FIKCJĄ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
 

Attachments

  • 130_1__1_.jpg
    130_1__1_.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 15

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
a jaki jest sens słuchania i przejmowania sie co gadają inni?
moze zazdrosni ze wam sie udaje..
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
stonella posluze sie tekstem z innego tematu
Nie ma nic piękniejszego od cudownej miłości, wszystko inne nie ma znaczenia jeśli się pojawi prawdziwa miłość, miłości zatrzymać się nie da, miłość sama znajdzie swą drogę i odnajdzie kogo trzeba, miłości trzeba pragnąć i ją szanować, nie można jej odrzucać bo potem nie zapuka, trzeba o nią dbać i pielęgnować jak wrażliwą roślinkę, która potrzebuje ciepła, słońca, wody i uczucia które je darzymy.
Miłość jest piękna do póki jest dobrze pielęgnowana, zarówno ze strony kobiety jak i mężczyzny.
wiec nie mow ze milosc to fikcja bo to nieprawda!!
no wlasnie vito ma racje moze sa zazdrosni?!
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Nie ma nic piękniejszego od cudownej miłości, wszystko inne nie ma znaczenia jeśli się pojawi prawdziwa miłość, miłości zatrzymać się nie da, miłość sama znajdzie swą drogę i odnajdzie kogo trzeba, miłości trzeba pragnąć i ją szanować, nie można jej odrzucać bo potem nie zapuka, trzeba o nią dbać i pielęgnować jak wrażliwą roślinkę, która potrzebuje ciepła, słońca, wody i uczucia które je darzymy.
Miłość jest piękna do póki jest dobrze pielęgnowana, zarówno ze strony kobiety jak i mężczyzny.

kurcze ufolek - pieknie brzmi :)
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
heh jej znajomi moga byc zazdrosni,ale to nietylko o znajomych chodzi ale i o jej rodzicow :/i tu pojawia sie problem.dokladnie ufolek milosc jest piekna.to jest cos pieknego bez niej zycie bylo by nczym
 
Do góry