Kobiety

Status
Zamknięty.

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Dokłądnie, ja np. bez siostry to niewiem co bym zrobił jesteśmy ze sobą bardzo związani zawsze wszystko robimy razem śmiejemy sie itp. itp. nawet z bratem nie jestem tak związany. wiem możecie napisać że ze siostrą to tak zawsze możę być ale ja wiem że bez kobiet bym niewytrzymał. A teraz jestem sam i mi jest smutno (pisałem o tym w innym dziale też http://www.forumowisko.pl/viewtopic.php?t=...er=asc&start=15 ) a siostra mnie pociesza.

No to tyle mojego zdania hehe
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Krótko i na temat :
Mamy swoje wady, ale mamy też zalety :p Kobiety :) całe piękno tej planety ;P
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
To prawda jesteście pięknem tego świata. Dla mnie najpiekniejsza rzecz na świecie to dziewczyna/kobieta. Bardzo was lubie i niewiem co bym zrobił gdyby was niebyło... pewnie by mnie na tym świecie niebyło bo skąd bym mógł sie wziąść... przecież facet sam sie niezapłodni i nieurodzi dziecka... dlatego wwas Kocham jesteście dla mnie wszystkim. :wstyd:
Pozdrowionka dla wszystkich Forumowiczek
i Forumowiczów też
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
nmzc :* nas też by niebyło bez was hehe jesteście suuper
 

kamik

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
zgadzam sie bez dziewczyn albo bez chłopców by było nudno .
pozdrawiam wszystkich formowiczów i wszystkie formowiczki. :) :) :) :) :) hłopacy i dziewczyny powinni podaś se pomocną :graba: i :graba: na zgode
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kamik, Na jaką zgode? My żyjemy w zgodzie ;P
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Włąśnie dobrze Afeni powiedziałaś przecież my sie niekłócimy ani nie sprzeczamy my poprostu żyjemy w zgodzie... hmm a z tym podaniem ręki to nie głupi pomysł tylko w innym sensie...podajmy se ręce połączmy sie i zostańmy na zawsze razem (chodzi mi o pary)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
To już wiemy, że i bez kobiet i bez mężczyzn nie da się żyć ;P ale my na tym forum do mądrych wniosków dochodzimy ;)

Więc chłopcyki koffajcie dzieffcynki a dzieffcynki kochajcie chlopcyków :*:*<lol>

jak to mądrze zabrzmiało <hahaha>
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
szczerze?
lepiej dogaduję się z facetami. Coraz więcej lasek nie widzi nic po za czubkiem własnego nosa. Ale są i takie które są fajofe :D
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
hmmm.... ja lubie gadać z dziewczynami ale przez neta....w relau mi niewychodzi...mało rozmawiam z dziewczynami w realu...np. w szkole z jedną z moich koleżanek z klasy wogóle nie rozmawiam a na gg to baaaardzo często...czemu?? ..... niewiem....

Afeni, baaardzo bym chciał żeby ktoś mnie pokochał hehe....
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
HackP ja mam podobnie jak ty na realu to za dużo z dziewczynami nie gadam a w necie to.... :hyhy:
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
hmm. to przynajmniej wiem że niejestem sam na tym świecie który tak ma......hehe....
 
Status
Zamknięty.
Do góry