Kobiety do wojska

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Buacha.. cha...cha... ucha..cha....
von Richthofen podziwiam Twój brak umiejętności czytania i analizowania tego co czytasz. Bądź uprzejmy cofnąć się trochę by się zapoznać z moim zdaniem na zadany temat, bo się ośmieszasz piszą takie bzdety.
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Maszkowa, ale ja dobrze wiem, co napisałem i przykro mi - czytam ze zrozumieniem. Wiem, że jesteś niby przeciwko kobietom w wojsku, lecz na poprzedniej stronie pisałaś, że zaraz zmienisz zdanie. Poruszyłaś także temat, że kobiety lepiej sprawują się na placu boju plus jakieś tam psychologiczne bełkoty. Tym się sugerowałem przy mojej odpowiedzi. No i może podpisem Huehuecoyotl'a.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Nie mam wymagań intelektualnych w stosunku do wyznawcy kojota -qualis rex, talis grex.
Naprawdę nie mam ci nic więcej do powiedzenia, mój czas wolę marnować z mężczyznami.

Równouprawnienie w strzelaniu i kopaniu... :eek:k2:
...podpuszczasz... makfil... zasługujesz na miano satyra.
Nic z tego nadal wyleguję się na leżaczku... ale jak przekopiesz mi ogródek pod bielunie to ja mogę za Ciebie postrzelać :p
Jakiś postęp w przydziale zadań by był.. :p
Między bogiem a prawdą powiedz makfil chciałbyś wrócić do kanonu gdy zadaniem kobiety było leżeć i pachnieć?
Nie muszę chyba podkreślać, że mi to odpowiada jak cholera. :D
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Między bogiem a prawdą powiedz makfil chciałbyś wrócić do kanonu gdy zadaniem kobiety było leżeć i pachnieć?
Nie muszę chyba podkreślać, że mi to odpowiada jak cholera. :D

Czemu nie, pod warunkiem, że nie byłby to zapach potu... :)
A już tak poważniej, to myślę, że taki kanon nigdy nie istniał w żadnej grupie społecznej, przynajmniej w naszym (europejskim) kręgu kulturowym. To hipotetyczny kanon wymyślony przez współczesnych satyryków. Kobietom z ludu nie pozwalały na to życiowe obowiązki, a arystokratki dobierały sobie zajęcia, którymi chciały dobrze prezentować się w swoim środowisku. Kobietom ze średnich grup społecznych pozostawało już tylko wspólne szycie, haftowanie, szydełkowanie etc, ale one pachniały raczej tylko naftaliną lub kamforą. :niepewny:

PS. Nie jestem dobry w kopaniu ogródków, a jeśli chcesz za mnie postrzelać, to tylko z korków szampana (jeśli potrafisz) :p Takie strzały lubię najbardziej.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
heh dobry temat :) jakie jest moje zdanie? Kobietony do wojska,a babochlopy do pluga i na pole. Czemu tak mysle? Bo ja bym sobie na przyklad broni nie powierzyla. Nie,ze emocjonalna zbyt jestem, nie nie. Chodzi o to,zem honorowa i w sprawach honoru pamietliwa. Ale jesli ktos chce,by narod rosyjski i niemiecki zniknal z powierzchni ziemi,to na czas zemsty moge stac sie kobietonem. To potrwa tylko chwile :D
zarty zartami,ale w wojsku kobiety nie maja zbyt wiele do szukania. Wątła sila żabich muskułow na wiele sie nie zda. A udowadniac sobie,ze bóg jest kobieta...tez nie widze powodu.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Zniewieściałym mężczyznom podobają się babochłopy, nie kobiety. Taki homoseksualizm w wersji light. Więc zamiast stroić się i perfumować, trzeba robić pompki i wyciskać w ławeczce. "Mężczyzn, ale nie fanatyków" wszak coraz więcej i kto ich obroni?
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
To wszystko również zależy od gatunku kobiety. Nie każda kobieta jest "Żelazną damą". Uważam że nie tylko Mężczyźni powinni mieć prawo w Wojsku, ale również kobieta, która jest na to gotowa w 100%, odważna i przede wszystkim która nie ma dzieci, bo matka powinna siedzieć w domu, a nie po polach bitwy się strzelać. ;)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Generalnie kobieta ma prawo, aby być mężczyzną, a mężczyzna kobietą.. Ptak rybą, a ryba ptakiem. Bóg wogóle zrobił ten świat do d*py, ale mądry człowiek zrobi go lepiej. Jaki to ma sens. Pewnie jakiś ma bo miliony w to wierzą.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
...a skoro wierzą w to miliony, a inne miliony akceptuą tą ich wiarę, to tolerancja zamienia się w akceptację,a akceptaca w zwykłe przyzwolenia. I tak się to kręci.
kobieta, która jest na to gotowa w 100%, odważna i przede wszystkim która nie ma dzieci, bo matka powinna siedzieć w domu, a nie po polach bitwy się strzelać. ;)
Kobieta, która jest w 100% przekonana,że jej powołaniem jest karabin i wojna, kobieta, która dusi w sobie swoją prawdziwą naturę w imię jakichś ideałów, z takich czy innych względów, pod wpływem jednego emocjonalnego bodźca jest w stanie w ciągu sekundy postawić całą swoją hierarchię wartości do góry nogami. Gdyby pole walki było naturalnym środowiskiem kobiety, to właśnie my byśmy u zarania dziejów polowały na mamuty.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Lobcio masz kawałek ciasta czekoladowo-pistacjowego od kobiety będącej kobietą może Ci ten sarkazm się troszkę zesłodzi.... i uwierzysz, że jeszcze nie wszystkim babom się we łbach i d"pach poprzewracało.. :p
Zdjęcie1355.jpg

makfilku kochany, no jak tak dychotomicznie stawiasz sprawę -albo orka w polu albo wojsko to się nie dziw że baby wolą wojsko. Na huk mi życie z chłopem za którego trzeba nosić portki. Lobo ma absolutną rację zwracając uwagę, że przemieszanie ról nie następuje tylko z jednej strony i skoro oczekujecie od nas tzw "partnerstwa" (tfuuu.. najobrzydliwsze słowo jakie znam) to sami się godzicie z czymś co nazywa się równouprawnieniem, którego racja bytu jest taka sama jak krowiego łajna na środku chodnika.
W mężczyznach najbardziej irytujące jest nie potępianie równouprawnienia tylko bardzo wybiórcze jego traktowanie dla własnej wygody i przyjemności. Facet który oficjalnie szydzi z kobiet w wojsku ale jest zadowolony że żona dobrze zarabia, czym zwalnia go z wysiłku jest mięczakiem i hipokrytą. Twardziela jakoś ciężko spotkać... Dobra dla mnie porcja podwójna
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Maszkoweńko, to nadmiar skojarzeń. :D Skąd wzięła Ci się ta dychotomia rolniczo-wojskowa ?? Jeśli to ma być dychotomia, to dorzucam do tego robienie skarpet na drutach i już jest trychotomia. Jak królik z kapelusza.
Równouprawnienie to równouprawnienie, czyli równość wobec prawa lub obyczajów, a co z nim można zrobić, to już w znacznej mierze indywidualna sprawa kobiety lub mężczyzny.
Jednej wystarczy udział w wyborach (parlamentarnych, prezydenckich lub mis-Polonia) a inna potrzebuje jeszcze występu na ringu bokserskim lub służby w wojsku.
Nie mam nic przeciwko którejkolwiek z tych możliwości i nie polemizuję z równouprawnieniem, ale bawi mnie, gdy dla kogoś równość wobec prawa = równość możliwości w świecie obowiązujących praw fizyki. BB)
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Skąd wzięła Ci się ta dychotomia rolniczo-wojskowa ??
Z doświadczeń i obserwacji życia makfilku... :p
bawi mnie, gdy dla kogoś równość wobec prawa = równość możliwości w świecie obowiązujących praw fizyki.
bawi mnie, gdy dla kogoś prawo natury < od twórczości człowieka zwanej prawem :p
Bierz ciacho jeśli nie dbasz przesadnie o linię :lol:
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Makfil. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Jak nie prazyjmą mnie do konkursu Miss-Polonia to jest to przejaw nierówności wobec prawa w postaci regulaminu konkursu? Jestem dyskryminowany?
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Noo nie. To tylko gra skojarzeń, w której wybory dostępne dla wszystkich przeciwstawione są wyborom będącym pasją życiową nielicznych.
A może lepiej byłoby odwrotnie... Tylko jak wtedy ustalić, kto miałby prawo realizować swą pasję głosowania? :D
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie da się tego naukowo ustalić i pojawia się problem, bo człowiek od czasów Hobbesa co najmniej, zaufał nauce w kwetsich społecznych i ciężko mu będzie przyznać, że brnie kilkaset lat na oślep. Kiedy równość nie wynikała ze skodyfikowanych i arbitralnych, ustalonych racjoinalnie praw człowieka, a z przyrodzonych oczywistych praw człowieka wynikających z godności dzieci Bożych, problemów nie było. Dlatego w dużej mierze obserwuje takie dyskusjie jako próby roziwązania kwadratury koła.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
he..he..he... chłopaki, kobieta jest dziełem rąk męskich. Nie jednych lecz wielu par. I zawsze przyjmuje pozy które były już wcześniej aplaudowane przez mężczyzn.
Jaką mnie chłopie stworzyłeś taką masz.... :p
 
Do góry