Kobieta i dredy .

Sensimilla

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nakło
Witam ;)
Założyłam ten temat i sondę aby dowiedzieć się co sądzicie o kobietach/dziewczynach z dredami na głowie ?
Nie ukrywam, że interesuje mnie tutaj również wypowiedź Panów, czy chcieli by się związać z taką kobietą ?
:) Pozdro .
Mój odnośnik
 

rosalie0605

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
66
Punkty reakcji
2
Miasto
Rochester
Ja osobiście uwielbiam dredy :heart: miałam kiedyś...ale troszke dużo z nimi roboty przy myciu i suszeniu szczególnie w okresie zimowym...ale tak po zatym to są super :p
 

Sensimilla

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nakło
Zapomniałam dodać swoje zdanie ;D
Mi dredy baaaardzo się podobają i chciałabym sobie zrobić ale narazie czekam aż włoski mi trochę urosną :)
 

MartaHa

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Lubuskie
chcialabym miec kiedys dredy ale no niestety moja staruszka jest temu przeciwna bo ja to obrzydza
zrobilam sobie wiec tylko jednego i bardzo go lubie :p
kiedy bylam na woodstocku w Kostrzynie nad Odra widzialam wiele dziewczyn z dredami i z tego co widzialam to cieszyly sie duzym uznaniem wiec nie widze tutaj przez nie problemow jesli chodzi o relacje z chlopakami ;)
fakt ze sa trudne w pielegnacji ale aby czuc sie pewnym siebie i oryginalnym niestety trzeba cierpiec ;pp
 

ikabana83

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Kurde, no ja jakoś nie mogę się przekonać do dredów, nie ma dla mnie opcji żeby tak splątane włosy utrzymywać w totalnej czystości... Więc ja tam generalnie jestem na nie ;)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Jak dla mnie, jak najbardziej ok. :) Jeśli zadbane, to nie mam nic naprzeciw. Choć prawdę mówiąc.. nie każdemu dready pasują.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja tam nie mam nic przeciwko. Nieraz widziałam dziewczyny, które miały naprawdę ładne i zadbane dredy. Z dredami jest tak jak z normalnymi włosami..jeżeli są zadbane to i dobrze wyglądają. Niestety dość ciężko je w czystości utrzymać, ale jeżeli ktoś się pisze na taką fryzurę to powinien mieć tego świadomość.
 

motocross

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
A mnie się w ogóle nie podobają. Moim zdaniem nie są ani kobiece, ani eleganckie.. Nie wiem czym ludzie się tak zachwycają. No ale rozumiem, każdy ma inny gust, każdemu podoba się co innego i jak najbardziej to szanuję.
 
Do góry