kobiecy problem..

freesia4

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
hej wszystkim...
Mam jeden problem ,który trochę mnie zastanawia,planuje iść z tym do lekarza ,ale najpierw pomyślałam,ze może poczytam co Wy moglibyście mi powiedzieć..
Mam 18 lat
już od czterech lat miesiączkuję ,wiec moim zdaniem wszystko powinno się już unormować,ale niestety tak nie jest..jakieś rok temu nie zwracałam na to uwagi ,bo podobno do 2-3lat może być rożnie ,ale do tej pory nic się nie zmieniło. Można powiedzieć ,ze co miesiąc okres jest nieregularny spóźnia się tydzień lub dwa ,albo jest wcześniej..tak naprawdę to nie mam pojęcia już kiedy mam się go spodziewać ,to trochę denerwujące..a najlepsze jest ,ze teraz w ogóle się nie pojawił..:( jakieś pół roku temu ciężko chorowałam na zapalenia przydatków..nie wiem ,czy to możne mieć jakiś związek..i co dziennie mam podwyższona temperaturę 37-37.3 i non stop boli mnie głowa,czuje się słabo...wiem muszę się skonsultować z lekarzem,ale co o tym sądzicie..?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
nie jest powiedziane że 2-3lat i musi sie unormowac. różnie to jest u kobiet, ale jak dla mnie dziwna jest ta temperatura i ciągły ból głowy. pójście do lekarza to dobre rozwiązanie..
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja miesiączkuję od 7 lat, i wciąż nie mam regularnie...
Jak brałam tabletki antykoncepcyjne to oczywiście było ok, przez jakieś dwa miesiące po odstawieniu też było regularnie i już sie cieszyłam, że będzie dobrze, ale teraz wszystko wróciło do "normy" sprzed tabletek, czyli znowu mam okres na chybił trafił heh
 

freesia4

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
no tak kurcze bede musiała..jak bede wiedziała to napisze jaka była przczyna;)dzieki za odpowiedzi
 
Do góry