Klub Ekwador Zamknięty

lotty

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
KLUB EKWADOR MANIECZKI ZOSTAł ZAMKNIęTY - CIEKAWE DLACZEGO??? NIEKTóRZY UCIESZą SIę Z TEGO POWODU "TRAUMATIC" INNI SIę ZMARTWIą.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Duże problemy w pisaniu i przekazywaniu myśli widzę.

Osobiście się nie cieszę z zamknięcia Ekwadoru, teraz gdy konkurencja zmalała powstanie jeszcze coś gorszego.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
czy ktos lubi czy nie ale jeden rozrywki mniej :( a już troche sie przeżylo z ekwadorem szkoda :(
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Widac, ze niektorzy posiadaja jakies specjalne zdolnosci... Co do tematu to rybka mnie to choc nie powiem dobra nowina. :)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Heh, no to sobie myśl... co to ma do rzeczy? Ważne są fakty, a nie jak ktoś sobie myśli.

No, ale dzięki że myślisz pozytywnie o moim piśmie.
 

Colek89

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Eh...ja niestety sie martwie...od kilku lat moim marzeniem byla impreza w Ekwadorze..,jednak najwczesniej na moja 18-tke ;/ sie nie doczekalem....;/
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
hehe ekwador zamkneli...ale na jego miejscu otwarli po miesiacu nowy... prowadzony przez siec voice club /niestety przez nich/ zrobia wioche taka jak z gothamu, sfinksa i pulsaru... pozdr 4all
 

baniok

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
37
bardzo dobrze jeden klub techno manieczków zamkięty


OH YEAH !

edit.

ja nie wiem wogóle po co taki chłam powstaje
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Kurde.. .A już sie cieszyłam ,że go zamknęli na dobre. Mieszkam całkiem niedaleko tej wiochy i czasami z wyższego piętra widac jegoswiatła na nocnym niebie -.-" Ogólnie nie moj typ muzyki , poza tym dla mnie to jest skupisko ludzi uprawiających seks w rytm jakiejśtam rąbaniny z głośników. Bez obrazy dla wszystki pożądnych, którzy na pewno kiedys tam byli p oto zeby się pobawić w rytm muzyki jaką lubią, ale ja to włąsnie tak widze ;)
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
heaven ty to tak widzisz??a byłas kiedykolwiek na tego typu imprezie?wydaje mi sie ze jednak nie...bo nie każdy kto idzie na impreze uprawia seks z nowo poznaną osobą. Może i istnieją takie osoby ale jest to b. mały %. Niewiem, moze ja tego nie zauważam bo chodze tam tylko po to zeby sie wyszalec (wytanczyc- zeby ktoś zle nie zrozumial) i nie zwiedzam pobliskich krzaczkow, moze u mnie w moim miescie jest spokój i wszyscy maja rozumy... :)) pozdrawiam
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Oj niestety przyznam racje Heaen-bylam na paru takich imprezach i schemat sie powtarzal.Straszne rozumiem ze ludzie sie chca bawic ja zreszta tez,ale bez przesady.. :/ Poza tym Ekwador odwiedzaja coraz czesciej szalejace trzynastki :/ Masakra Jesli u Ciebie wszyscy bawia sie tak jak piszesz to sie ciesz,ale wiekszosc nie ma takiego szczescia-pozdrawiam
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
dla mnie to normalne ze na imprezach ludzie sie bawia a nie :cenzura:ia po katach...wybieram renomowane kluby a nie speluny B) bez obrazy...ale niektorzy chodza w takie miejsca i chociaz widza co sie tam dzieje to i tak nie zmieniaja klubu... widocznie sami chca przezyc namietny seks z nowo poznanym facetem. :sexy:
 

Croc

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
dla mnie to normalne ze na imprezach ludzie sie bawia a nie :cenzura:ia po katach...wybieram renomowane kluby a nie speluny B) bez obrazy...ale niektorzy chodza w takie miejsca i chociaz widza co sie tam dzieje to i tak nie zmieniaja klubu... widocznie sami chca przezyc namietny seks z nowo poznanym facetem. :sexy:
Niebardzo Cie rozumiem... :/ tzn że Club Ekwador dla Ciebie to "bezpieczna" imprezka, renomowany club????????? Przecież co tam się działo z dragami itp to sie w głowie niemieści !!!! Mnie denerwują takie "cluby" co gościu obskakuje mnie dookoła z gwizdkiem i białymi rękawiczkami... :/ MASACRA !!!!!!!]


A co do reaktywacji to słyszałem, że Kris przeją ten "club"
 

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
41
croc wcale nie napisalam ze bywam w manieczkach...chociaz mieszkam blizutko to unikam tego miejsca...a kris ma przejac ekwadora ...narazie tego nie zrobil....bo jak pisalam manieczki sa wlasnoscia sieci klubow voice....i tak jak kiedys byl ekwador tak teraz ta speluna nazywa sie MANIECZKI VOICE CLUB :// odradzam wizyt w tym klubie :-]
 
Do góry