Kłopotliwy problem:(

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Witam..mam pewnien problem,a mianowicie,zauważyłam,że od paru dni coś zaczyna się dziać z moimi wargami sromowymi. Pojawiły się na nich tak jakby krostki,albo guzki..nie wiem zupełnie co to może być..zauważyłam że nie mam prawie wogóle śluzu od tamtego czasu. Mam tak jaky powiększona pochwe, Niby te krostki nie pieka ani nie swędza a tym bardziej nie bolą. Ale zaczynam sie martwić:( CO robić? POmóżcie prosze....!!!! I powiedzcie co to może być??
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
martusiek
Dla Twojej wiadomości - Blanca nie żyje.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
martusiek
Dla Twojej wiadomości - Blanca nie żyje.

Co Ty piep.rzysz ?! ... Oja ..... Wiesz, właśnie natknęłam się na temat o niej, że straciła dziecko, choler.nie jej wspołczułam i aż mnie za serce ścisnęło ... Ktoś wstawił cytat, jak się z dzidziusia cieszyła ..... Po prostu mnie zatkało ... Mimo tego, że jej nie znałam, szkoda mi bardzo ... Akurat wtedy, gdy była po stokroć szczęśliwsza niż kilka dni wcześniej .... [*]
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
ehh ni jak najszybciej powinnas do ginekologa isc :) bo po co sie martwić na zapas :p

Ehh.. dla mnie tez to straszne [*] ..
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
mynia, czy Ty potrafisz czytać ? tamten temat został zamknięty, Blanca nie żyje, zostało to już powiedziane powyżej.

a autorce tematu nie pozostaje nic innego jak wizyta u specjalisty.
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
Happiness co wazniejsze powinnas udac sie do ginekologa poniewaz moze to byc opryszczka a wirus trzeba zlikwidowac jak najszybciej...poniewaz jezeli nie zaczniesz teraz leczenia pozniej bedzie ciezej wyzdrowiec.
 

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Tylko,że ja nie chce iść do ginekologa bo to byłaby moja 1 wizyta i sie wstydze;(( Płukam to od wczoraj rumiankiem..jest troszke lepije..znacie jakieś inne metodyy??:((
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
rozumiem że możesz się wstydzić ale musisz się przełamać i iść... sprawy intymne są naprawdę ważne
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
oj oj takich objawow nie mozna olewac jezeli tak uparcie nie chcesz isc do ginekologa to mozesz sprobowac podmywac sie tantum rossa i smarowac sie mascia clotrimazolum...lekarz taki mi radzil jakby m miala opryszcze a on bylby w delegacji
 

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Na pewno zastosuje..dziękuje Figaa
A czy to prawda że Blancaa nie żyje???
Na ile procent ta informacja jest prawdziwa????
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
Happiness ja tej kobiety nie znalam jakas Fine mowi ze zmarla ale ludzi ew to nie wierza...wiec nie wiem
 
Do góry