kliki na stronie www

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
mam pytanie jak są liczone klikania w reklamy na stronie internetowej(typu CPC)? Czy to jest liczone tylko i wyłącznie poprzez IP czy też przez ciastka lub coś jeszcze?
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
aha czyli,np może np jedna osoba nawet klikać tylko musi za każdym razem czyścić kompa z ciastek i zmieniać IP?
 

tomazzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
70
sam nie możesz klikac bo zablokują ci konto - bo zakładając konto w programie już zapisuja zmienne i stałe ip i tu nic nie naszmącisz


inna osoba/osoby moga klikać nie muszą nic zmieniać ip ani usuwać ciasteczek ale by z jednej osoby dziennie nie było tych klików razy x bo też zbanują ci konto za częste klikania - lepiej więcej osób i by klikały 2-3 razy dziennie
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
ale jak mogą wykryć mnie jesli nie będe miał żadnych ciastek i za każdym razem inne Ip.Poza tym konto założyłbym na innym kompie ze stałym IP. Nie mówie przecież o jakimś tam klikaniu mega dużym.Z drugiej strony nie jest to serwi jak np: hotfile czy coś w podobie gdzie trzeba mieć konto aby pobierać dzięki czemu można sobie nabijać ale wtedy jest problem,bo sama zmiana IP i brak ciastek nie wystarczy bo jeszcze zostaje nazwa konta, a w takiej sytuacji każda osoba jest unikalna dzięki IP i ciasteczkom, więc nie wiem jaki byłby problem.
 

tomazzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
70
są programy do wykrywania co posiadają takie programy płacące za wyświetlenia czy kliki do ip pomimo, że masz zmienne ustalą iż z twojego dynamicznego ip po zmianach były kliki - chcesz stracić konto to sam klikaj - zabezpieczają się strasznie przed nadużyciami i tutaj nie nakombinujesz - ktoś płaci im za reklamę a oni komuś i dbają by wszystko przebiegało jak należy bo straca reklamodawców to i swój zarobek i dalej idąc osoby takie jak ty stracą też zarobek
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
no tak , ale przecież nie mowię,że będe klikał ciągle w jedną reklamę tylko kilkanaście,nie wydaję mi się aby zabezpieczyli się jakoś super,bardziej niż serwisy typu rapidshare,ktore są bardziej zaawansowane niż takie coś.
Np jeśli bym klikał na jedną reklamę co 10-15 minut to chyba nic by się nie stalo, w końcu to nie jest jakiś majątek .Poza tym dla reklamodawców też to jest dobre, takie klikanie w ich strony.
Załóżmy,że dana strona internetowa mnie interesuję i ją odwiedzam często.Wyczytałem,że jesli jest się na danej stronie około minuty to takie kliknięcia w reklame nie są odrzucane, z drugiej strony nie mam zamiaru w tą samą reklamę klikać tak jak wspomniałem wcześniej.
Poza tym nie klikałbym od siebie( z tego kompa co mam konto ) tylko na oddzielnym.
 
Do góry