Klikanie lubię to v2

thelifestillgoeson

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
W naszym forumowym systemie "Lubię to" jest pewna dziura. Chodzi o to, że kto polubił adresy i wkleił swój link już więcej tam nie zajrzał. Poza jednym użytkownikiem nikt nie wsparł mojego fanpage. Tak, do było do przewidzenia ;)

Znalazłem stronę gdzie można zarobić "lubię to" w sposób bardziej pewny. Kupuje się je za punkty które dostajemy za polubienie innego fanpage, aplikacji, wydarzenia...
Punktacja jest następująca: +5 punktów za nasze "lubię to", -10 za polubienie naszego fanpage. Zysk jest wyjściowym, podobno ma być "większy" dla aktywnych użytkowników. Koszt jest zawsze stały.

http://www.faceplus....582c03a2ae084f3

Tak, program partnerski też istnieje. Za rejestracje z tego linku dostaje się od 100 do 50 punktów. Ja dostaje śmieszny "jeden punkt" za każde "lubię to" od was. Zawsze coś :)

A, jeszcze. Działa też z Google+, w takich samych stawkach.

Ktoś poza mną zawiódł się na forumowym systemie ;)?
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Tak, ja też. A z FacePlus korzystałem... Mogę polecić, bo naprawdę łatwo zdobyć Lubię To i +1 :)
 
F

favriell

Guest
Brzmi intrygująco muszę przyznać.
Z pewnością jest to lepsze rozwiązanie niż płacenie na allegro ileś złotych za iluś„lubisiów”. Tak… program wydaje mi się całkiem sensowny i jak tylko będę miała co promować na fanpage, a już niedługo tak będzie, to na pewno się dołączę ( a skoro dostaniesz punkt za przejście z Twojego linku to przejdę z niego ;)
 
Do góry