Klasa o profilu aktywności twórczej

Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Dolny śląsk
Hej chodzę do drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego. Profil mojej klasy: aktywności twórczej. W całym kraju są tylko dwie takie. Jestem już na półmetku szkoły średniej i dopiero tera zastanawiam się czy nie popełniłam błędu wybierając tą klasę. Zamiast tej całej edukacji teatralnej wolałabym więcej historii albo języków obcych...Dodam tylko, że nie chcę być aktorką ani niczym takim...
Czy tylko ja mam teraz takie dylematy?
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
A co Cię skłoniło zeby wybierać aż taki profil...... ?? A wcześniej chciałaś zostać aktorką czy coś w tym stylu?
Ja w tej chwili takich dylematów nie mam.. może kiedyś x)
 

dividok

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
712
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Moim zdaniem klasa o profilu j. obcych była by lepszym wyborem. Jak cie nie interesuje aktorstwo to po co poszłeś do takiej szkoły.

Sory że pomyliłem osoby.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To zależy, kim chcesz być. Szkoliłaś się na aktora, a jak chcesz być kimś innym, to rzeczywiście błąd.Ale może to tylko chwilowy kryzys?
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
A jak to teraz jest z tymi profilami w liceum?.. wcześniej były klasy ogólne i tez nie były nastawione na nauke konkretnej dziedziny, a kto chciał to po prostu bardziej angażował sie w naukę czy to jezyka obcego czy innego przedmiotu..a potem na studiach to można rozwinąć :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja myślę, że to dobra klasa. Naprawdę pozwala uwolnić ducha twóczości. A jeśli chodzi o przedmioty do matury to i tak czego sam się człowiek w domu nie nauczy, tego mu szkoła nie zapewni. Ja mam klasę z rozszerzonym polskim i historia a sama ucze sie rozszerzonego wosu... Wszystko da się nadrobić :]
 

michalm5

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
ja mysle ze taki profil to porazka
co po tym bedziesz robic skoro nie chcesz byc aktorka ani nic takiego
trzeba było isc na polski-historia albo hista-wos czy cos takiego


p.s pozdro od kolegi z profilu mat-fiz :D

ja mysle ze taki profil to porazka
co po tym bedziesz robic skoro nie chcesz byc aktorka ani nic takiego
trzeba było isc na polski-historia albo hista-wos czy cos takiego


p.s pozdro od kolegi z profilu mat-fiz :D
 
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
[background=rgb(255, 255, 255)]

mat-fizy są zawsze do d*py. realisci i tyle. zadnych emocjonalnych odruchow. jestem na mat-fizie :D i wlasnie wrocilam ze szkoly a mama powiedzilaa mi ze ogladala w dzien dobry tvn wywiad z J.Osydą, ktora oswiadczyla tam ze chodzila do liceum o profilu aktywnosci tworczej ;p zasugerowala mi tym samym , ze moze to jest dobry pomysl i wlasciwa droga dla mnie<sama od jakiegos czasu mysle nad przepisaniem gdzies indziej, ale mieszkam w malej miescowosci i nei ma tu w czym przebierac.> wpisalam wiec w google liceum o profilu aktuwnosci tworczej i tym sposobem znalazlam sie na tym forum :) szkoda tylko ze taki profil jest tylko w Wieluniu i Gdańsku.. ;/ p.s. jestem na polmetku LO także :DD[/background]
 

JaGuru

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Historia jest fajna ale jako hobby, bo pracy i przyszłości w tym zawodzie nie ma.
Do aktorstwa też ciebie nie ciągnie, więc będzie z ciebie marny aktor.

Ale te języki są OK- ucz się hiszpańskiego oraz rosyjskiego, a w życiu będzie ci o niebo łatwiej.
 
Do góry