Kim tu zostać?

emrafik

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!

Mam teraz 19 lat, kończę 3 klasę technikum informatycznego. Za rok matura i egzamin zawodowy. Informatykę rozumiem i czuję się w niej mocny, jedynie czego nie mogę wytrzymać to programowanie. Informatyka mnie już wcześniej kręciła i rozumiem architektury, sieci, grafikę lubię, wszystko oprócz najbardziej dochodowych znajomości, mianowicie: C++/C#... Znam podstawy tworzenia stron, zaawansowanie znam sprzęt, systemy, sieci i bezpieczeństwo.

Lecz po technikum ciężko gdyż... Dobrze znam język angielski zawodowy, i tu nie mam problemów, tak już to czego mnie uczą na zwykłym mnie albo przerasta, albo po prostu tego języka nie lubię. Uczę się norweskiego, sprawia mi nawet przyjemność, chociaż nie wiem jak z pracą w Norwegii.

Nie mam zbytnio zdrowia, bo nie mam więc praca fizyczna odpada, a niestety, nie czuję się na tyle silny by iść na jakiekolwiek studia. Myślę nad innymi technikami, lecz nie wiem co o tym myśleć. Po prostu muszę się wziąć za siebie i być bardziej ambitny i postawić na siebie, tylko nie wiem na co postawić, ani jak...

Dlatego liczę chociaż na jakieś wsparcie, najlepiej z propozycją zawodu. Tak bym mógł przeżyć, i pracować i razem w przyszłości kiedyś z partnerką żyć..

Posiadam dwa certyfikaty: CISCO IT (...) Software and Hardwara oraz certyfikat IT-Szkola.

Pozdrawiam
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Informatyku młody - co to za pytanie. Spójrz po ofertach pracy jakich specjalistów z IT potrzebuje gospodarka. Tam masz odp.
 
Do góry