Kierunek studiów-> DIETETYKA

Status
Zamknięty.

Melody

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :)
Zastanawiam się nad studiami... Jestem w I klasie LO i jeszcze nie wiem na jaki kierunek chciałabym pójśĆ.
Interesuję się żywnością i produktami. Jeśli się też ktoś interesuje tymi studiami albo ktoś już na nie chodzi to bardzo bym prosiła czy warto i różne informacje na ten temat.
Z góry już Wam dziękuję za opinie:)
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
ja wlasnie koncze żywienie człowieka na wydziale technologii żywności Akademii Rolniczej w Krakowie. nie wiem na ile to zaiteresowanie jest u Ciebie pewne ale napisze jak jest u nas:) na poczatku bardzo duzo chemii pod roznymi postaciami wiec trzeba troche z niej chwytac:) do tego matematyka i fizyka jako przedmioty do odrzucania mniej cetnych:) przy czym zaznaczam ze z mojego wydzialu nie da sie wyleciec jesli sama nie zrezygnujesz, a przynajmniej do tej pory tak bylo ale zmienia sie wladze dziekańskie wiec nie wiadomo jak bedzie pozniej. kiesunek nie powiem ciekawy, zajecia prowadzone dosc fajnie, wyposarzenie wydzialu tez ok tym bardziej ze teraz jestesmy juz w nowym budynku ktorego najwiekszym minusem jest polozenie i troche klopotu z dojazdem:)
ogolnie dobrz\e by bylo wiedziec w jakim miescie czy miastach interesowalyby Cie studia bo tak w ciemno to moge tylko opowiedziec o Krakowei:) w Warszawie na SGGW jest wowbny wydzial Zywienia człowieka i kierunek dietetyka o ile dobrze sie orientuje, poziom jest troche wyzszy niz u nas ale i program studiow troche sie rozni wiec nie wiem czy to sie tak da porownac:)
pozdrawiam i zapraszam bo zagadnienie jest xiekawe i na czasie:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry