Katastrofa w Smoleńsku

Status
Zamknięty.

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Mam to głęboko gdzieś i nie wiem po co to całe zamieszanie. Na świecie codziennie ginie tysiące ludzi

masz to gdzieś, bo pewnie nie zdajesz sobie z konsekwencji, jakie niesie ta katastrofa. Zarówno zmian w sytuacji politycznej jak i gospodarczej kraju.

nie obchodzi Cie to, uszanuj innych i zamilcz.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
pawel404

Zostawie twój post bez komentarza.

To jest katastrofa której konsekwencje obejmą całą Polskę i nie tylko!
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Aha, czyli wedlug was jestem glupi, bo mnie to nie interesuje?
Jest dobrze, że wszędzie o tym 'trąbią' i robią niepotrzebne zamieszanie? Wirtualne świeczki na forach, stronach, na nk itp. Po co to wszystko?
Stało się, trudno, na ich miejsce wejdzie kto inny, pokój ich duszom.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Paweł, można tych osób nie lubić.
Jednak dzisiaj umarło sporo ludzi z ważnych stanowisk w kraju i chociażby to powinno ruszać.
Chyba że nie jesteś Polakiem i sprawy Polski Cię nie interesują.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Aha, czyli wedlug was jestem glupi, bo mnie to nie interesuje?

A gdzie masz to napisane?

Jest dobrze, że wszędzie o tym 'trąbią' i robią niepotrzebne zamieszanie?

Nie, faktycznie media mogłyby trochę przystopować.

Wirtualne świeczki na forach, stronach, na nk itp. Po co to wszystko?

Dla uczczenia pamięci zmarłych.

Stało się, trudno, na ich miejsce wejdzie kto inny, pokój ich duszom.

Tu nie oto chodzi że ktoś inny wejdzie na ich miejsce. Tu chodzi o to że Ci co mieli to miejsce, nagle zginęli.
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Mam to głęboko gdzieś i nie wiem po co to całe zamieszanie. Na świecie codziennie ginie tysiące ludzi
Jak na to patrzę, to oczom nie wierzę, że są na świecie tacy ludzie! Człowieku (o ile można Cię tak nazwać) pomyśl nad tym co piszesz.

Ogólnie rzecz biorąc to jestem w niemałym szoku. Wielka tragedia i strata dla narodu polskiego. Tyle ważnych osobistości zmarło. Po prostu do mnie to jeszcze nie dotarło. Mam nadzieję, że w Polsce nie zapanuje chaos.

I ten fakt, że to wydarzenie miało miejsce w rocznicę zbrodni katyńskiej... Szok.
 

Krysiek77

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
110
Punkty reakcji
1
to był rosyjski samolot, jak już pewnie wiecie. ale w rosji zostały wycofane z użytku ponad 5lat temu.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Aha, czyli wedlug was jestem glupi, bo mnie to nie interesuje?
Jest dobrze, że wszędzie o tym 'trąbią' i robią niepotrzebne zamieszanie? Wirtualne świeczki na forach, stronach, na nk itp. Po co to wszystko?
Stało się, trudno, na ich miejsce wejdzie kto inny, pokój ich duszom.
gdybyś po prostu ich nie lubił, ignorował śmierć blisko 90 osób byłbyś tylko chamem. Bo to nie pijany kierowca wpadł do rowu i się zabił. Ale jeżeli nie dostrzegasz konsekwencji, nie rozumiesz, że to dotyka całe polskie społeczeństwo w tym Ciebie, to jesteś głupi. I jesteś dowodem na to, że czasem zamiast od razu czepić się klawiatury lepiej poczytać. bo byś może wiedział o co chodzi.
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ta tragedia powinna wszystkich Polaków skłonić do myślenia. Zostaliśmy bez głowy państwa, bez dowódców wszystkich sił zbrojnych. Polska została pozbawiona swoich obrońców i przedstawicieli. Zginęły również osoby, które broniły pamięci zbrodni katyńskiej. Czy to rzeczywiście jest tak tragiczny zbieg okoliczności, że wydarzyło się to właśnie dziś? Że rocznica zbrodni katyńskiej została przesłoniona przez dzisiejszą tragedię?
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
Jeśli jesteś z łodzi Zapraszam do przeczytania zaproszenia na marsz na placu Wolności
Jeśli korzystasz z facebooka możesz wpisać się na listę biorących udział w marszu a także dodać wydarzenie do kalendarza np Outlook, Kalendarz Google,inne.
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Aha, czyli wedlug was jestem glupi, bo mnie to nie interesuje?
Jest dobrze, że wszędzie o tym 'trąbią' i robią niepotrzebne zamieszanie? Wirtualne świeczki na forach, stronach, na nk itp. Po co to wszystko?
Stało się, trudno, na ich miejsce wejdzie kto inny, pokój ich duszom.


Tak mnie ciekawi czy Tobie kieyś umarł ktoś bliski. Jeśli tak to też mówiłeś sobie "pokój duszy"tej osobie i tyle? Za to co zrobił dla Polski w ciągu 5 lat powinniśmy być mu wdzięczni. Po tym ostatnim zdaniu pewnie znajdą się tacy,którzy będą besztać prezydenta. Ale mnie wychowywano tak ,żeby po śmierci składać hołd osobom ,które umarły wspominać osiągnięcia tej osoby. Jak ktoś uważa inaczej to niech zachowa te zdanie dla siebie.

A Ciebie Pawle nie rozumiem,że" na ich miejsce wejdzie ktoś inny". To byli zasłużeni Polacy
 

Krysiek77

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
110
Punkty reakcji
1
Ciekaw jestem, czy inne kraje pomogą w jakiś sposób Polsce, jak na to zareagują (nie mówię tu o rozgłosie medialnym). Zobaczymy, ile jesteśmy warci dla innych.
 

oookash

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
Zachodniopomorskie
Może i Lech Kaczyński nie był zbyt reprezentatywny i miał sporo wpadek podczas swojej prezydentury, jednak był człowiekiem wielce zasłużonym dla naszego narodu. Stanowił ważną postać w Solidarności i między innymi dzięki niemu pozbyliśmy się ruskich z kraju. Jego późniejsza polityka wobec Rosji też była bardzo stanowcza, co daje sporo do myślenia.

Ale z drugiej strony kto pakuje czołówkę przywódców do jednej przestarzałej maszyny? Pierwsze komanetnarze Amerykanów to, że taka sytacja w przypadku ich procedur nie miałaby racji bytu.
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mnie bardzo denerwują znicze na nk "[*]" i dodawanie do galerii czarno-białych zdjęć prezydenta albo czarnych wstążek. Wydaje mi się robią to bardziej na pokaz niż szczerze. Rozumiem, wielka tragedia dla każdego z nas, ale niech wyjdą i zapalą prawdziwy znicz.

70 lat temu zginęła cała Polska inteligencja, teraz te wydarzenia powracają. To miejsce jest chyba przeklęte...
 
Status
Zamknięty.
Do góry