Katastrofa samolotu na Pomorzu

Status
Zamknięty.

Ostry92

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
287
Punkty reakcji
1
koleżanko od tych twoich coś ci polecę sie już wymiotowac chce w każdym temacie tylko ten twój spam widac
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
żałoba się właśnie skończyła...

i co teraz wielkie halo a za kilka dni wszyscy o tym zapomną...
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
zaloba jest ale jak ktos umiera mniej znany to nie ma zalob narodowych wkurza mnie to ze caly narod musi zalowac bleee , rozumiem straszna tragedia ale zycie nie jets takie super kazdego cos czeka tylko o nas nikt nie bedzie wiedzial.

Samolotu nie szkoda panstwo ma pieniadze , ludzi owszem szkoda.
 

Maniac1910

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Polska to chyba jedyny kraj na świecie, który tak beztrosko zarządza żałoby narodowe z każdej okazji... Tragedia tragedią, ludzie przyjęli ją do wiadomości, 3\4 społeczeństwa, która usłyszała o tragedii w duchu współczuła rodzinom ofiar, część miała nawet swoje głębsze przemyslenia w tym temacie i tyle, dla wszystkich poza rodzinami ofiar to tylko kolejny news, Fakty na TVNie się kończą i zaczyna się normalne codzienne życie reszty społeczeństwa, która w żaden sposób nie była i nie jest związana emocjonalnie czy nawet persolalnie z ofiarami, więc dlaczego my wszyscy mamy się na siłę solidaryzować z rodzianami skoro tak naprawdę nas to nie dotyczy, rodziny tak napradę w :cenzura:e mają tą żałosną pokazówkę bo sami przeżywają swoją wewnętrzną tragedię, czy nie przemyślane rozporządzenie Pana prezydenta w jakims stopniu zmniejszy tą tragedie rodzinom, rozłoży ją na wszystkich obywateli ?? Ofiarami byli piloci wojskowi i jeśli mamy już mówic o solidarności to powinna ona zamknąć się w kręgu wojskowym, bo to wielka strata dla Armii, strata wyszkolonych pilotów. Dlaczego normalny wolny obywatel ma być przez "górę" ograniczany ?? W\g mnie żałoba narodowa, jeśli miałaby zostać zarządzona to na 24h i tyle!!!! czy Pan Kaczyński nie jest świadomy tego że jego rozporządzenie poza wazeliniarstwem przyniosło wiele strat dla prywatnych włascicieli klubów, pubów itp. ?? Zamknięcie klubu w czasie największego zysku ( weekend ) to strata na pare tys. złotych! Pomijając straty właścicieli, ucierpieli też zwykli ludzie, którym zrobiona na siłe żałoba pokrzyżowała plany związane z weekendem! Po tygodniu cięzkiej pracy i wypatrywaniu piątku nie mam prawa iść ze znajomymi na piwo i się troche rozerwać bo gdzie nie pójdę tam wszystko pozamykane... Ciekawe co ze stódniówkami, które miały być wczoraj... Dla mnie paranoja, jawne pogwałcenie naszych praw obywatelskich! Rozumiem żałobę narodową zarządzoną po śmierci Jana Pawla II ponieważ większość narodu dotknęła ta tragedia, był to człowiek z którym wiele osób się utorzsamiało, autorytet, wielki Polak, żałoba jak najbardziej słuszna, tragedia 11września, można powiedzieć globalna pod względem jej wielkości... żałoba słuszna, ale gdyby wydarzyła się niedaj Boże w Polsce... w\g taryfikatora Kaczyńskiego trawała by do dzisiaj ... :crazy:

Dla mnie zwykła pokazówka i tyle. OSBIŚCIE WSPÓŁCZUJE RODZINOM OFIAR.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Odnośnie strat klubów - zarobiły na tym restauracje, wczoraj były tłumy w makdonaldzie. Sam też właśnie tam "imprezowałem".
 
Status
Zamknięty.
Do góry