KASTRACJA PEDOFILÓW

Status
Zamknięty.

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
kastracja chemiczna, raz ,że jak mi się wydaje jest mało skuteczna(działa, jeśli się szprycuje non stop "pacjenta") to jest kosztowna. Spotkałem się z danymi mówiącymi o kosztach rzędu 600PLN za miesięczną kurację(wiadomo kto pokryje koszty)
Kastracja mechaniczna? klasyczna tzn. usunięcie jąder odpada, ale zabieg polegający na "uszkodzeniu" nerwów odpowiedzialnych za to i owo mógł by przejść. Tak karać można oczywiście, gdy nie ma wątpliwości co do winy, tzn wiarygodni świadkowie, testy DNA... i oczywiście recydywę.
natomiast co do tortur (przypalanie żywcem itp) teoretycznie było by to sprawiedliwe. Tylko kto miał by to robić? chętni do tej roboty byli by tylko popaprani sadyści. Kierować kogoś "z urzędu" do takiej pracy? to produkcja popapranych sadystów.
A co do Tuska dołączam się do wszystkich wygłoszonych tu o nim negatywnych opinii.
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Tylko kto miał by to robić? chętni do tej roboty byli by tylko popaprani sadyści. Kierować kogoś "z urzędu" do takiej pracy? to produkcja popapranych sadystów.
A co do Tuska dołączam się do wszystkich wygłoszonych tu o nim negatywnych opinii.
Z wielką chęcią napawał bym się widokiem, jak taki sku*wysyn umiera w męczarniach. Może i jestem sadystą... Osobiście bardziej od przypalania preferuję nabicie na pal :)
 

MarekMarek00

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Kurcze aż strach się bać cobyście im mieli zrobić to nawet "spece" w średniowiecznych więzieniach byli by zszokowani waszymi pomysłami.
 

gumich

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Z wielką chęcią napawał bym się widokiem, jak taki sku*wysyn umiera w męczarniach. Może i jestem sadystą... Osobiście bardziej od przypalania preferuję nabicie na pal :)

Pamietam jak swego czasu, gdy PIS chcial kary smierci, przeprowadzano ankiete - przedstawiciele ktorych grup zawodowych podjeliby sie roli kata. Okazalo sie, ze 90% chetnych to ludzie wyksztalceni i az 24% to nauczyciele ;)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
skąd w was tyle brutalności? chyba gry komputerowe wam bardzo szkodzą.
jestem za kastracja bo uważam ze pedofilów nie da się zmienić oni maja już tak w głowie poprzestawiane i będą dalej molestować i gwałcić dzieci. A na to pozwolić nie możemy!
 

MarekMarek00

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
skąd w was tyle brutalności? chyba gry komputerowe wam bardzo szkodzą.
jestem za kastracja bo uważam ze pedofilów nie da się zmienić oni maja już tak w głowie poprzestawiane i będą dalej molestować i gwałcić dzieci. A na to pozwolić nie możemy!

No może masz rację w niektórych grach to jest rzeczywiście jest za dużo brutalności. Ciekawe skąd mają pomysły na taką brutalność ??
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie gry komputerowe, tylko historia, mu w porównaniu z średniowiecznymi mistrzami bylibyśmy delikatni. w średniowieczy zanim by ucieli, by mu jądra przypalali, może łamanie kołem, stalowe rozgrzane buty, albo by go wydłużyli... rozmiar stopy by zwiększyli... aaaaj, pamięć już nie ta, dawno już nie czytałem o dawnych metodach...
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Oczywiście, że za. Pedałów trzeba tępić - muszą się mieć czego bać kiedy robią coś takiego..
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
kastracja farmakologiczna to tak naprawdę metoda nigdzie niesprawdzona, mechaniczna...nie przejdzie.
Moim zdaniem nieodzowne jest wprowadzenie kary śmierci. Nie tylko dla pedofilów-recydywistów. Bo czy "dożywocie" jest sprawiedliwą karą dla mordercy?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a ja znam bardzo tanią kastrację. Koszt jej to max. 50gr na gwóźdź.
Nie pamiętam w jakim okresie (średniowiecze lub starożytność) brano gwałciciela na środek rynku i przybijano mu wacka gwoździem do jakiegoś drewna (załóżmy że klocka). Dostawał tylko nóż. Miał do wyboru- umrzeć z wycieńczenia lub też odciąć sobie wacka.
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
a ja znam bardzo tanią kastrację. Koszt jej to max. 50gr na gwóźdź.
Nie pamiętam w jakim okresie (średniowiecze lub starożytność) brano gwałciciela na środek rynku i przybijano mu wacka gwoździem do jakiegoś drewna (załóżmy że klocka). Dostawał tylko nóż. Miał do wyboru- umrzeć z wycieńczenia lub też odciąć sobie wacka.


to wczesne średniowiecze, czasy Mieszka I, słyszałem o wersji, mówiącej o przybijaniu moszny gwałciciela któremu pozostawiano nóż ale na moście nie na rynku, tak by miał czas dobrze to przemyśleć w samotności...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
to wczesne średniowiecze, czasy Mieszka I, słyszałem o wersji, mówiącej o przybijaniu moszny gwałciciela któremu pozostawiano nóż ale na moście nie na rynku, tak by miał czas dobrze to przemyśleć w samotności...


a może i tak to było :)
ja dokładnie nie pamiętam, ale wiem że taki fakt miał miejsce i zapewne był dobrym rozwiązaniem :)
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Kastracja to dobry pomysł. Zabieg jak każdy inny. Może to by ich nauczyło, bo kto chciał by być kastratem. Powinni ich jeszcze dodadkowo zachipować na wypadek gdyby się chcieli mścić Ach ta świadomośc że i tak zostanie namierzony była by zabujcza :D Dla niego rzecz jasna :D
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
a ja znam bardzo tanią kastrację. Koszt jej to max. 50gr na gwóźdź.
Nie pamiętam w jakim okresie (średniowiecze lub starożytność) brano gwałciciela na środek rynku i przybijano mu wacka gwoździem do jakiegoś drewna (załóżmy że klocka). Dostawał tylko nóż. Miał do wyboru- umrzeć z wycieńczenia lub też odciąć sobie wacka.


miałem o tym wspomnieć :D
trzeba brać przykład z naszych słowiańskich praojców, niby takie stare metody a nadal aktualne.
probonowałbym zamiast gwoździa użyć jakiegoś sznura/kleju (kropelka?), państwo nie wystawiałoby delikwenta na niepotrzebne cierpienia bo sam by sobie wszystko robił. UE nie miałaby się do czego przyczepić ;)
co do kastracji chemicznej i pokrywania kosztów tych tabletek to czemu nie refundować ich osobom ze skłonnościami pedofilskimi które usiłują walczyć ze swoją dewiacją.
nie ich wina w koncu że mają takie odchylenie, państwo powinno walczyć nie tylko ze skutkami, ale też z przyczynami.
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem powinni pedofilow i gwalcicieli kastrowac, powinno sie wprowadzic takie prawo w ktorym bylo by smierc- za smierc, zadnej litosci. Wtedy by kazdy uwazal
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
chodzi ci coś jak oko za oko? czysta sprawiedliwość, ale ludzie tak się boją o siebie, że do sprawiedliwości nie dojdzie.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Czy gdyby do Polski przyjechał Roman Polański Tusk by go wykastrował ? Czy zrobiłby to osobiście, czy zlecił siepaczom systemu ? I czy nie byłoby to poczytane za antysemityzm, spuścizna po dziadku z Wehrmachtu ?
:D :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry