Karta z sercem

Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Płacąc kartą możesz również pomagać. W ofercie Inteligo jest obecnie karta Visa payWave „Dobro procentuje”. Aktywując ją klient wybiera jedną z czterech inicjatyw charytatywnych, na które przeznaczona zostanie cześć bankowych dochodów naliczonych od wykonanych nią transakcji bezgotówkowych. Poza tym jest to normalna karta służąca również do transakcji zbliżeniowych i internetowych. Można nią też bezpłatnie wypłacać gotówkę z sieci bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK. Używasz karty – pomóż potrzebującym.
Ekspert PKO Banku Polskiego
 

sebastianos

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Też mam tą kartę i uważam że wszyscy powinni takowe posiadać, tym bardziej, że to bank rezygnuje z części swoich dochodów. Mi w tej karcie podoba się nie tylko to, że sam wybierasz jeden z celów na który chcesz przekazywać środki, ale można to później dowolnie zmienić. Super opcja, super wykonanie, szczytny cel czyli wszytsko sie zgadza!!!
 

sebastianos

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Tak słyszałem fajny gadżet, ale tu chodzi o czynienie dobra. Każdy przecież używa karty, a robiąc to można pomagać!!!! Więc wybierając proponowane dwie opcję i tak pozostałbym przy pierwszej i mam nadzieję że w ślad za mną pójdą inni!!
 
Do góry