Karny K*tas. Naklejki (+18)

Zabroniony

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
Witam, mam pytanie co sądzicie o naklejkach Karne K*t*sy. Są one wulgarne i w dodatku trudno zdrapywalne.
Takie naklejki można dostać na bardzo popularnym sklepie internetowym za niewielkie pieniądze.
Sprzedawcy zapewniają, że taka karna naklejka jest lepsza niż wzywanie Policji czy Straży miejskiej.
Aha ta naklejka jest za złe parkowanie. A teraz mam pytanie co na ten temat "powie nam" prawo. Czy taki rodzaj nauczki jest zgodny z prawem. Czy naklejenie nie jest czasem aktem wandalizmu z małą szkodliwością, o ile można to tak nazwać. I w jaki sposób można byłoby walczyć z takimi ludźmi wykonującymi sami sprawiedliwość?.



Uwaga zdjęcie przedstawia niecenzuralne słowa i wulgarny obrazek (dostęp +18)








13.png
 

Zabroniony

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
Ale one są trudne do zdrapania. Na niektóre działa tylko rozpuszczalnik. Chodź z tego co przejrzałem kilka aukcji również doczytałem się, że już produkują takie kleje, aby rozpuszczalnik nie dawał rady ;/
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Naklejka jak inne naklejki na allegro. Jak kogoś nie przyłapiesz na przylepianiu to nic się z tym nie zrobi. BTW: Nie umiesz parkować? xD
 

maradam

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Super naklejka dla osób parkujących jak inwalidzi, czasami nawet jak się takiemu delikwentowi grzecznie zwróci uwagę to jeszcze się wyzwiskami oberwie a tak to przejść nakleić i już, niech się zastanowi następnym razem/
Myślę że pomysł wart nobla, samopomoc obywatelska :D
Oczywiście wiadomo że nielegalnie się nakleja komuś, nawet w tv ostatnio o tym było
 

michal_z_bulowic

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
339
Punkty reakcji
8
Super nie super ale to zwykły wandalizm. Aczkolwiek na ***** co parkuje jak ***** nie ma innej metody.
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Ja Już słyszałam o tych naklejkach i mój narzeczony chce je zamówić, bo ma dosyć widoku takich kierowców.
I jeśli Ciebie nikt nie przyłapie to nikt Tobie tego nie udowodni.
A propo "karnego kutasa" ostatnio znalazłam takiego w 3D :D

34615_c6e5fe2054004b871185c1af9a632ba5.jpeg
 

Aramin

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pomysł jest naprawdę ŚWIETNY !!! Aż żal ..... ściska jak wiedzę przed blokiem, pod marketem, w centrum niektórych jełopów jak bezmyślnie parkują. Taka karna naklejka na pewno ich czegoś nauczy. Jak spędzi pół dnia na zdrapywaniu tego arcydzieła to zanim zaparkuje kolejny raz się 2 razy zastanowi!
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Bardzo dobra akcja może ktoś po zdrapaniu kilku nauczy się prawidłowo parkować.
przy okazji, w Rosji naklejają podobne naklejki i średnicy metra :D
 

nikolcia85

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Fajna strona www.karnekutasy.pl mają tam nowe wzory do kupienia.
Baran najlepszy :D masakra
... i jeszcze na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=2216041799
Jak on to drapie na tym filmiku co jest na aukcji to mnie ciary przechodzą.
Niezła kara!!! :037:
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
powinny byc latwo odklejane, by ktos ze wstydu mogl sobie odkleic i przemyslec a nie jezdzic z "obkutaszonym" autem :D

pozatym, brualni jestescie dla tych biednych kobiet :(
 

uszy_slonia

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
A ja popieram:) Co tam, maż sam kupił;p Jeszcze co prawda nie przykleił ale jak idę z wózkiem i nie mogę wejść na ulicę bo mi taki samochód stanął na końcu chodnika i muszę naprawe ostro kombinować gdzie się przepchnąć z wózkiem, to nie mam litości :310:
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Na allegro jest tego mnóstwo :)

Albo po prostu kup na allegro papier taki specjalny i sam wydrukuj :)
 

andre2k

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Tak kiedy od blokiem widze jak niektórzy parkują to aż chce się iśc i naklepić taką nalepę, kiedys byłem świadkiem w centrum miasta koleś naklepił taką wlepe i ktoś zaczął krzyczeć że wandal i tak dalej. Więc trzeba uważać co i jak się robi... ale inicjatywa dobra i popieram...
 

tutatmon

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to jest dobra nauczka dla tych, którzy nie potrafią parkować. Kilka minut skrobania może nauczy takiego delikwenta dobre parkowania, a nie że np zajmuje dwa miejsca parkingowe.
 

Andrzej Baczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
123
Punkty reakcji
0
Jak Cię przyuważy to trochę lipa, uciekaj, nie daj się złapać.

A tak to normalnie.
Przynajmniej będą mieli nauczkę i drugim razem się zastanowią.
Lub są tacy co to wyśmiją i dalej będą swoje robić.
 
Do góry