Kara śmierci

Kara śmierci - ZA czy PRZECIW??

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
A ja jestem PRZECIW! Chodzi o to że po pierwsze kara smierci stanowi zbyt duży morlany problem a po drugie, że nie wwzyscy boją sie śmierci, komus kto ma na tyle zwyrodniały mózg żeby mordowac ludzi może wisieć juz wlasna smierć. A są rzeczy o wiele gorsze od niej, ja bym była raczej za stosunkowo krótką ale wyjątkowo okrutną acz pozostawiającą przy życiu karą np. takie średniowieczne metody w stylu wbijanie igieł za paznokcie, albo przypalanie boku jak ten koleś Kmicica :p albo połamanie wszystkich kości albo odciecie jakiegoś kawałka ciała :p albo gnanie na golasa przez całe miasto po uprzednim wywieszeniu ogłoszeń żeby wszyscy sie zbiegli :p nie weim co, ważne żeby ta kara nie odbierała i nie marnowała życia ale żeby po jej odbyciu wszystkiego sie odechciało!
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
qrde czyli moja metoda jednak nie dziala! :p
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
no ja raczej ZA chodz nie jestem do tego przekonana ale moze wtedy bandyci by sie troche opamiętali ale nie wiem
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
wiesz co Jera? te metody nie sa zle, ale pod paznokcie nalezy wbijac zardzewiala igle, a kawalki ciala odcinac tepym narzedziem :sexy: :p a co do tego latania na golasa to nie jestem do konca przekonany :lol: ale fajne fajne :p
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
wiesz co Jera? te metody nie sa zle, ale pod paznokcie nalezy wbijac zardzewiala igle, a kawalki ciala odcinac tepym narzedziem :sexy: :p a co do tego latania na golasa to nie jestem do konca przekonany :lol: ale fajne fajne :p

Ty dobrze myslisz :lol: ale czemu nie jestes za ganianiem na golasa? :p deprymują Cie takie widoki czy sam w razie czego milabys cos do ukrycia? :p
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
hehehe wiesz nie czuje w sobie krwi zabojcy albo przestepcy :p kiedys probowalem karpia zabic, ale tak dziwnie na mnie patrzyl :mruga: :lol: czy mnie deprymuja takie widoki? no to zalezy od wygladu przestepcy a raczej od plci :sexy: :lol:

jeszcze jedno! nie wstydze sie swojego ciala :p :bag: :D :lol:
 

mroczna_dziewczyna

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zauważyłam, że wiele osób tutaj pisze: " oko za oko, ząb za ząb ". Ale gdyby ludzie chcieli według tego staroletniego przysłowia nie byłoby dla nas tak ładnie. Jestem za karze śmierci. Wg mnie na świecie wogóle nie powinno być więzień.

Zauważyłam, że wiele osób tutaj pisze: " oko za oko, ząb za ząb ". Ale gdyby ludzie chcieli nas oceniać według tego staroletniego przysłowia nie byłoby dla nas tak ładnie. Jestem przeciw karze śmierci. Wg mnie na świecie wogóle nie powinno być więzień.
* poprawione
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
jest takie przysłowie nie pamietam go dokładnie ale sens tego jest taki że
Gdybyśmy kierowali sie zasadą "oko za oko i ząb za ząb" to wszyscy byśmy chodzili ślepi i szczerbaci ...
każdy odmalował coś w swoim życiu z czego nie jest dumny i nie wciskajcie kitu że nie ...
ja jestem przeciw takiej karze ... wyobraźcie sobie sytuacje gdy zostajecie wrobieni w cos przez kogoś kto jest kasiasty i ma skorumpowana władze w kieszeni ... DZIĘKUJEMY ...
a tak pozatym przy owczesnej wladzy i koalicji nie glosował bym na to tym bardziej ...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tylko w szczególnych przypadkach.
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Zdecydowanie przeciw, większa karą jest dożywocie w ciężkich warunkach.
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
ja jestem za.ale trzeba tez znalezc w tym umiar wiec ostatecznie jestem za-ale tylko w niektorych przypadkach powinno sie to tak konczyc :p
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
jak dla mnie karą śmierci jest dożywocie ... nawet jezeli warunkowo wyjdzie ktoś po 55 latach więzienia to już tylko może umrzeć na wolności ...
Zresztą duża część skazańców nie dożywa tylu lat ...
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Mi sie nie podoba dożywocie bo nie daje szansy poprawy, normalnego życia. Chyba każdemu trza ją dać... a krótka ale bardzo bolesna jest chyba w sam raz!
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Kara śmierci powinna być bo więzienia już są przepełnione, a utrzymywanie więźniów zbyt drogie!!!
 

john wayne

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Kilka osób napisało ze lepszym wyjściem byłoby dożywocie w ciężkich warunkach.... a tymczasem te warunki w naszym kraju wcale takie ciężkie dla skazanych nie są.... a co gorsza, my podatnicy musimy za to płacić.... :/
 
Do góry