Kapsle

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Moze to śmieszne ale ja seryjnie zbieram kapsle od piwa :D Mam juz z Lecha, Tyskiego i Debowego bo zbieram od wczoraj :D
 

Kunegunda

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
Ronnie to powodzenia:) Ja kolekcjonowałam kapsle jak byłam młodsza, kiedy to się jeszcze na podwórku grało w kapsle.. chodziło się wtedy pod monopole i zbierało tylko te proste, którymi fajnie się pstrykało i daleko leciały :D haha :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
od dzisiaj spijaj roznie marki piwa bedziesz obeznany w kazdej marce i mial potezna kolekcje :D
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Też kiedyś zbierałam :D
oj dużo ich miałam,ale gdzieś się potem zatraciły:/
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Ja z moją mamusią i dziewczyną gramy w kapsle ale troche inaczej: Strzelamy kapslem w kapsel tak żeby ten trafiony wleciał do kubeczka :D
 

mkac

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
330
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ślesin
ja zbieram kapselki od Tymbarków. Takie te z napisami, od tych małych szklanych Tymbarkow :)
mam juz sporo :):)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ja kiedyś też te od tymbarków zbierałam xD ale to daaawno było.
a moja koleżanka z klasy je wszystkie połączyła i powstał taki długaśny łańcuch, z którego zrobiła sobie takie "obramowanie" wokół drzwi :D
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
Jak byłam mała to też zbierałam i grałam z wujem^^
A teraz zbieram kluczyki od puszek od piw. -swoich oczywiście ;]
 

agonia777

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja też kiedyś zbierałam.
Jak już miałam ponad 200 to mój mały kuzynek mi zabrał do zabawy xD
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Moze to śmieszne ale ja seryjnie zbieram kapsle od piwa :D Mam juz z Lecha, Tyskiego i Debowego bo zbieram od wczoraj :D

Ronnie, nie wiem, czy dalej rozwijasz swoją kapslową pasję, ale ja tam z łezką w oku wspominam czasy, kiedy zbierałam "tymbarki" i wszelkie inne zatyczki od butelek. Okazuje się, że teraz nawet na aukcji można sobie dokupić ciekawe oryginalne egzemplarze kapsli - w ogóle na aukcjach można teraz zdobyć niemal wszystko ;)
 

krecioo

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Leszno
Taaa stare czasy pamiętam jak wszystkie meliniarnie w okolicy obchodziliśmy a potem w piaskownicy tory budowaliśmy. Najlepszy był mój kumpel co zawsze jak były jakieś przeszkody to im nazwy wymyślał :lol: Najbardziej znane to:
-Góra Bura :lol:
-Dziura Śmierci(śmierdzi <_< )
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Mój brat zbiera...

Ja raczej wolę podkładki... BB)
Mój ojciec ma pełno podkładek i etykietek. Z tego co wiem to ma jedną z większych kolekcji w Polsce BB)
 
Do góry