Kantory internetowe

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
nie chcę robić reklamy ale pracując za granicą zdarza mi się przelać matce za pomocą kantoronline.pl kilka stówek co jakiś czas.
ogólnie jest spoko ponieważ nic to nie kosztuje.
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Nigdy nie korzytsałam z takiego kantoru, nawet nie wiedziałam że są takie.
 

paulaa00

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
hvera napisał:
Jeżeli chciałabyś się dowiedzieć więcej na ten temat - polecam zestawienie kantorów internetowych StrefaWalut, to, o którym wspominałam już wcześniej :)
Też korzystałam z tej porównywarki, teraz korzystam z kantorbox.pl . Ogólnie jeżeli o kantory chodzi, to polecam właśnie te internetowe. Niektóre działają24h, więc to bardzo korzystna opcja wymiany. Tych kantorów teraz jest bardzo dużo, najlepiej skorzystać z takich które są w porównywarkach na pierwszych miejscach.
 

Izy123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Sądzę że jeżeli wymieniam pieniądze dwa trzy razy w roku to be sensu jest dla mnie wymiana w taki kantorze bo muszę mieć do niego konto walutowe ,które nie jest darmowe i pewnie więcej strace na tych opłatach jak zarobię na wymianie.
 
G

Galomen

Guest
Korzystam z Amronet. Nie widzę powodów, żeby chodzić do kantorów stacjonarnych. Bo po co? W Amronet kursy są lepsze, a cała usługa dużo bezpieczniejsza.
 

Janicki

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
[SIZE=9pt]Polecam stronę Intransfer24.com gdzie nie tylko można korzystnie wymienić walutę, ale także wysłać je na konto w innym kraju, przelewy ze strefy euro do Polski są całkowicie darmowe :D[/SIZE]
 
G

gregor234

Guest
W mbanku konto walutowe jest darmowe, płaci się tylko za kartę. Pewnie w wielu bankach wygląda to tak samo, więc nie mówcie, że to jakiś wielki koszt. Ja osobiście korzystam na ogół z ergo kantor.
To, co mnie do nich przekonało to dobre kursy i brak prowizji i innych opłat.
Konto zakłada się szybko i bezproblemowo. Oczywiście strona jest całkowicie bezpieczna, a połączenie szyfrowane.
Dodatkowym atutem kantorów internetowych jest na pewno fakt, że są mają one lepsze ceny niż te stacjonarne.
 

frankowicz83

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Proszę o informacje czy macie jakiś kantor internetowy do zakupu waluty o dobrych kursach.

Obecnie korzystam z KantorEksperta i jestem z nich zadowolony. Szybko po 5 minutach mam kasę na koncie i kursy mają super.
 
Do góry