Kanon(2006)

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Pewnego zimowego dnia chłopak imieniem Yuuichi przyjeżdża do miasta położonego gdzieś w Japonii. Z bliżej nieokreślonych przyczyn musi na jakiś czas zamieszkać u ciotki oraz zacząć uczęszczać do nowej szkoły. Na szczęście miasto nie jest dlań całkiem obce, kiedyś bowiem spędzał w nim ferie zimowe. Niestety wspomnienia z tego okresu nie są mu zbyt pomocne, gdyż zwyczajnie ich nie posiada. Co takiego zdarzyło się kilka lat temu, że jego umysł wyparł się przeszłości? Dlaczego tak często spotyka obcych ludzi, którzy zdają się go znać? I wreszcie jakie tajemnice skrywa pomału rosnący wokół Yuuichiego wianuszek dziewcząt?
źródło. ;]
kanon2006.JPG

----------------
ciekawa fabuła, bardzo dobra kreska.
są i zabawne i smutne momenty. polecam. : )
[tak,kolejne anime z wbijam.pl i co z tego?]
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
Wczoraj skończyłem oglądać, całkiem fajne choć większość do przewidzenia gdy oglądało się już kilka ecchi/harem
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Jeśli się kopiuje jakiś tekst to wypada podać źródło (w tym wypadku bodajże anime.tanuki.pl prawda?)
Inaczej jest to kradzież. Tyczy się to wszystkich Twoich recenzji
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
już samym pisaniem kursywom zaznaczałam iż jest to cytat. no ale okej. źródło dodane. ; )
 

Gdynianin

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Mnie się bardzo podobało i mogę stwierdzić, że w swoim gatunku jest bardzo dobre.
Animacja jest na wysokim poziomie, seiyū dobrze dobrane, a ścieżka dźwiękowa jest przyjemna dla ucha.
Polecam :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
obejrzałem pierwszy odcinek kiedy się pojawił na stronie, ale nie podoba mi się. Ogólnie nie mój gatunek-
z podobnych tylko true tears i clannad (choć ten jest chyba troszkę inny) mi się podobały
 
Do góry