Kalesony

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
sing sing napisał:
jeden z chłopaków jak siadał to za mocno podciągnął sobie spodnie i spod nogawek wyszły mu białe kalesony .Jak to zobaczyły dziewczyny to ryknęły ze śmiechu:to ty na bal przyszedłeś w kalesonach ,a może inni też mają dorzuciła inna i zaraz podniosła nogawkę chłopakowi stojącemu obok i okazało się,że ten też ma tylko niebieskie.J
Bo choćbyś po sikaniu strząsał na wszystkie świata strony
I tak ostatnia kropla wpadnie w kalesony
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
czarli769 napisał:
Kalesony muszą być a co ;-p
muszą jeżeli warunki termiczne nie są dobre. ale odejdźmy już od nazwy kalesony - teraz tę warstwę bielizny robią już z tak inteligentnych materiałów, żę to umniejszanie ich właściwości tą nazwą
keke349 napisał:
Zdarza się, jak jest bardzo zimno ;) podziwiam jednak tych ludzi, którzy zimą chodzą w spodniach 7/8 :D
jak bardzo zimno musi być dla Ciebie?

grzechukrk90 napisał:
Tylko jak chodzę po górach
no właśnie - idealne zastosowanie. czy masz taką bieliznę termoaktywną, w której czujesz się komfortowo i na szlaku i w schronisku?
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
ja miałem na sylwestra. byłem w górach. nie było bardzo zimno, ale byłem bardzo długo na zewnątrz, przydały się.
mam takie z wszytymi jonami srebra :)
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
golgi napisał:
no właśnie - idealne zastosowanie. czy masz taką bieliznę termoaktywną, w której czujesz się komfortowo i na szlaku i w schronisku?
Ja mam taką z merino wool i jest idelana na aktualne mrozy!



golgi napisał:
ja miałem na sylwestra. byłem w górach. nie było bardzo zimno, ale byłem bardzo długo na zewnątrz, przydały się. mam takie z wszytymi jonami srebra
Teraz to nawet pod spodnie na codzień taka bielizna się przydaje, bo same dżinsy to wręcz na takim mrozie dają uczucie dyskomfortu jak się materiał ochłodzi
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
Volian napisał:
Teraz to nawet pod spodnie na codzień taka bielizna się przydaje, bo same dżinsy to wręcz na takim mrozie dają uczucie dyskomfortu jak się materiał ochłodzi
a macie jakieś ulubione marki takiej bielizny termo? są jakieś fajne wzory? mój facet jakoś się opiera strasznie tego typu rzeczom, może jak mu podpowiem jakąś fajną firmę to się przekona
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
Volian napisał:
Wzory ma fajne surge polonia. Under armour też jest super, brubeck, fjord nansen. Sporo tego jest https://www.militaria.pl/odziez/odziez_termoaktywna_c1129.xml
Myślisz, że to ciekawe wzornictwo idzie w parze z dobrą jakością? Znam Under Armoura i właśnie wiele dobrego słyszałam i korzystałam, tylko akurat nie z bielizny termo - teraz widzę, że muszę wrócić do tej marki w poszukiwaniach :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
W mroźne dni jak najbardziej. Chociaż ja staram ubierać się stosownie do pogody, więc po prostu jak jest troszeczkę zimniej, to zakładam długie, ciepłe dresy, dzięki czemu nie jest mi praktycznie wcale zimno. W kalesonach to ja spać lubię, dosyć często w nich sypiałem za młodu, teraz sporadycznie - ale się zdarza! :lol:
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Groska napisał:
Wzory ma fajne surge polonia. Under armour też jest super, brubeck, fjord nansen. Sporo tego jest https://www.militaria.pl/odziez/odziez_termoaktywna_c1129.xml
Myślisz, że to ciekawe wzornictwo idzie w parze z dobrą jakością? Znam Under Armoura i właśnie wiele dobrego słyszałam i korzystałam, tylko akurat nie z bielizny termo - teraz widzę, że muszę wrócić do tej marki w poszukiwaniach :)
oj musisz bo mają chyba najlepsze jakościowo produkty z kategorii odzieży termo i nie tylko. Polecam też fjord nansen - polska firma, która też robi odzież (i nie tylko) niczego sobie.

Istny Diabel napisał:
W mroźne dni jak najbardziej. Chociaż ja staram ubierać się stosownie do pogody, więc po prostu jak jest troszeczkę zimniej, to zakładam długie, ciepłe dresy, dzięki czemu nie jest mi praktycznie wcale zimno. W kalesonach to ja spać lubię, dosyć często w nich sypiałem za młodu, teraz sporadycznie - ale się zdarza! :lol:
No ale dres trochę krępuje ruchy. Nie lepiej w bieliznę termoaktywną zainwestować?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
No ale dres trochę krępuje ruchy. Nie lepiej w bieliznę termoaktywną zainwestować?
Dresy na pewno nie dają takiego komfortu jak bielizna termo


corka napisał:
oj musisz bo mają chyba najlepsze jakościowo produkty z kategorii odzieży termo i nie tylko. Polecam też fjord nansen - polska firma, która też robi odzież (i nie tylko) niczego sobie.
FN faktycznie robi rzeczy dobre jakościowo, a przede wszystkim można praktycznie cały zestaw biwakowy skompletować od jednej firmy, bo mają na prawdę dużo dostępnego sprzętu
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
Volian napisał:
No ale dres trochę krępuje ruchy. Nie lepiej w bieliznę termoaktywną zainwestować?
Dresy na pewno nie dają takiego komfortu jak bielizna termo
zacznijmy od tego, że taka bielizna i dres spełnia całkiem inne funkcje, a po drugie możesz obie te rzeczy ubierać na siebie jednocześnie. Chyba masz na myśli odzież termo

corka napisał:
oj musisz bo mają chyba najlepsze jakościowo produkty z kategorii odzieży termo i nie tylko. Polecam też fjord nansen - polska firma, która też robi odzież (i nie tylko) niczego sobie.
dzięki za pomoc, już weekendowy trip na narty wzięłam nową bieliznę termo z UA i jestem mega zadowolona - nareszcie coś spełniło moje oczekiwania w pełni
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Dresy na pewno nie dają takiego komfortu jak bielizna termo
dokładnie to mam na myśli. A wygoda jest baaaardzo ważna. Zwłaszcza jeśli się uprawia jakieś sporty.


Volian napisał:
FN faktycznie robi rzeczy dobre jakościowo, a przede wszystkim można praktycznie cały zestaw biwakowy skompletować od jednej firmy, bo mają na prawdę dużo dostępnego sprzętu
mój kubek termo niedawno zaczął przeciekać. Widziałam, że mają też sporo właśnie takich kubków w swojej ofercie - może możesz mi jakiś polecić jeśli ich dobrze znasz?


Groska napisał:
dzięki za pomoc, już weekendowy trip na narty wzięłam nową bieliznę termo z UA i jestem mega zadowolona - nareszcie coś spełniło moje oczekiwania w pełni
Under armour? No trudno aby nie spełniły oczekiwań ich produkty biorąc pod uwagę ile kosztują
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
Under armour? No trudno aby nie spełniły oczekiwań ich produkty biorąc pod uwagę ile kosztują
Na zimowej wyprzedaży w militaria.pl masz mnóstwo UA w niższych cenach ;) Też bluzę kupiłem jakiś czas temu


corka napisał:
mój kubek termo niedawno zaczął przeciekać. Widziałam, że mają też sporo właśnie takich kubków w swojej ofercie - może możesz mi jakiś polecić jeśli ich dobrze znasz?
A jaki masz teraz? Dziwne że zaczął przeciekać, chyba że przez przypadek się uszkodził..


corka napisał:
dokładnie to mam na myśli. A wygoda jest baaaardzo ważna. Zwłaszcza jeśli się uprawia jakieś sporty.
Teraz tylko potrzebne są fundusze na zakup takich rzeczy, bo ich dostępność i ilość jest na prawdę ogromna i można zgłupieć przy wyborze
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Na zimowej wyprzedaży w militaria.pl masz mnóstwo UA w niższych cenach Też bluzę kupiłem jakiś czas temu
widziałam ale akurat z UA nie kupiłam nic póki co na tej wyprzedaży. Inne rzeczy mnie skusiły w pierwszej kolejności


Volian napisał:
A jaki masz teraz? Dziwne że zaczął przeciekać, chyba że przez przypadek się uszkodził..
to jakiś noname był. Teraz najprawdopodobniej postawię na ten bo wygląda na solidny i do tego promocja jest niezła.


Volian napisał:
Teraz tylko potrzebne są fundusze na zakup takich rzeczy, bo ich dostępność i ilość jest na prawdę ogromna i można zgłupieć przy wyborze
Lepsze to niż czasy gdy nie było praktycznie nic. Teraz wybór jest potężny i możesz dobrać sobie coś takiego co będzie idealnie pasować do Ciebie
 
Do góry