Kalesony

Michał'88

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja jak ide do szkoly to nie biore ta chwile na przystanku wystoje wiec nie ma problemu.Ale jak sie idzie gdzies na spacer albo cos to biore.Moze niektorzy mowia ze to obciach ale zobaczymy ktos kiedys bedzie sie smial ostatni.Lepie zalozyc niz potem miec problem z nogami.
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Ja nosiłem kiedys kalesony jak byłem bardzo mały bo mama mi kazała no i musiałem. Ze 2 lata temu mama mi dalej przypominala żeby załozyć kalisony ale ja odmawiał. Teraz juz nawet nieporusza tego tematu :p :p :D
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Dobrze że ty odmawiał. :D Nie bedzie mamuś pouczć takich twardzieli.
 

nfk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Osobiście nie nosze kalesonów aczkolwiek jest to sprawa indywidualna każdego chłopaka, jeżeli jest komuś zimno to, dlaczego miałby nie założyć. Każdy robi, co chce.
 

mascot99

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
ja nosilem kalesony ale teraz uwazam iz nie nie mousze juz ich nosic ;]
 

wthep

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kalesonów nie noszę, bo są grube i można się w nich ugotować. Jak jest zimno, to ubieram rajstopy.
 

Attachments

  • Zdj_cie060a.jpg
    Zdj_cie060a.jpg
    366,2 KB · Wyświetleń: 183

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja w zimę nie chodzę na jakiejś dalsze spacery, tylko do szkoły, która z resztą jest blisko i dlatego też nie ubieram żadnych kalesonów - tylko jeansy :p . Jak dla mnie kalesony są niewygodne, a jeżeli chodzi o obciach to niech inni sobie myślą co chcą - ważne, żeby nam było wygodnie i ciepło ;) .
 

pietrucha

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj
ja nosze i jestem dumny i mam wszystkich gdzieś tych co mają ze mnie beke :lol: ja mam z nich beke bo na pewno im daje po nogach zimno hah a w szatni przed w-f jeszcze paraduje w nich :eek:k:
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
pietrucha. I dobrze robisz. Tak jak ja :)


aa pamietam w gimnazjum mialem takich ludzi, ze kiedys w zime wyskoczylismy na hale, w kalesonac i tak cwiczylismy :D
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
ja nosze i jestem dumny i mam wszystkich gdzieś tych co mają ze mnie beke :lol: ja mam z nich beke bo na pewno im daje po nogach zimno hah a w szatni przed w-f jeszcze paraduje w nich :eek:k:
Ja się nie śmieje z ludzi, którzy noszą kalesony, bo według mnie to normalne. Jeżeli chodzi o to, że ciągnie po nogach, to ja nie odczuwam, bo do szkoły idę tylko 10-15 minut, czasami jak wybieram się gdzieś dłużej to troszkę brakuje mi tych dodatkowych gatek ;) .
 

KUSE

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja osobiście nie przepadam za kalesonami więc na zimniejsze dni ubieram rajstopy bo są super wygodne i nie widać że jest coś pod spodniami.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Noszenie kalesonów podczas mrozów nie jest obciachem tylko przejawem zdrowego rozsądku. Ja osobiście nie noszę takich typowych kalesonów, tylko ze sklepu z odzieżą do chodzenia po górach. Polecam, jeżeli komuś naprawdę zależy na nie obciachowym ubranku :p
 

jarek19

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hej
Zbliża się zima i czas pomyśleć o kalesonach:) czy ktos rowniez chodzi w kalesonach przez całą zimę tak jak ja??? ja zakładam jak jest ponizej 5oC. Jakie nosicie?? bo ja albo zwykle bawelniane albo rajtuzy ale raczej te pierwsze. NIe rozumiem tych którzy wstydzą się nosić ten rodzaj bielizny. przeciez to normalna bielizna. Np moja dziewczyna uwaza ze w kalesonach chłopcy wyglądają sexy:):):) Pozdro dla tych którzy noszą kalesony i sie tego nie wstydzą:)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jasne, że kalesony to obciach dla prawdziwego macho :p

Nie lubię tego badziewia, ale jak ostro piź.dzi to nie ma bata.
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Jasne, że kalesony to obciach dla prawdziwego macho :p

Nie lubię tego badziewia, ale jak ostro piź.dzi to nie ma bata.


Ale pytona nie musisz za to rolować jak w stringach, i jest Ci za to wdzięczny :D
 

darus.ste

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
kto chce to nosi i mu ciepło,
kto nie chce to nie- jego :cenzura: zamarza :D
a ja wole spodnie od dresu zamiast kalesonów bo są luźniejsze :)
 
Do góry