Kącik plastyczny w domu

D

Dobrawa

Guest
Fajna akcja. A do kiedy trwa ten konkurs? Ciekawiło mnie czy z logo kredki tracą trochę wizualnie ale świetnie to wpletli w opakowanie. No i szczezre to bardzo ceni się takie akcje.7% ze sprzedazy to bardzo dużo i myśle, ze jeśli każdy z nas kupiłby chociażby jeden taki produkt do wyprawki szkolnej to zebrałaby się ogromna suma do przekazania.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dziewczyny, źle Wam powiedziałam, więc spieszę naprostować (niestety nie mogę edytować posta).. Do 15 września jest konkurs, więc macie jeszcze chwilę. :)
 
D

Dobrawa

Guest
Kurcze szkoda, że się spóźniłam, bo niesamowitym byloby wygranie nagrody głównej i zwiedzanie fabryki kredek Bambino. One nadal kojarzą mi się z dziećiństwem i nie raz jak cos wspólnie rysujemy wspominam jaką zdobyczą była nowa paczka takich kredek w dawczych czasach.
 
D

Dorka123

Guest
My wzięliśmy udział w tym i jeszcze na blogu marjanny, teraz syn mi żyć nie daje, bo nie może się doczekać wyników ;) Napracował się przy swoim dziele i bardzo liczy na nagrodę ;)
 
D

Dobrawa

Guest
Jak mówisz o konkursie sprytnej myszki to wyniki już są :) Ogólnie nawet jak sie nie wygra to strasznie fajnie wziac z dzieckiem udział w takim konkursie bo to jednak kreatywnosc a wyobraznia to fajna opcja dla kazdego dziecka. Mój zrobił kredkami Bambino obrazek myszki ale niestety nie udało mu się wygrać. Nie ubolewał nad tym jakoś bardzo, ale jak znajde w sklepie to kupie mu w nagrodę taki zestaw Bambino jaki był tam do wygrania.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ja tam zawczasu przygotowałam nagrodę pocieszenia. O taką... :) Polecam uwadze wszystkich mam.

QQ01PRU-1.jpg




59032350256622.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
Tam był do wygrania taki jak na zdjęciu ale nie tak łatwo go kupić bo nie wszedzie w sklepach takie są. Będę musiała zamówić z st.Majewscy on line

c22c2674d30f9bf731dcd983495d3a89.jpg
 
Do góry