Jumpstyle

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Ale głównie ze Scooterem to chodiz mi nie o prekursorstwo ale o elastycznosc marketingowa.

Był popularny rave,grali rave,był popularny eurodance,grali eurodance,itp.,itd.


A zeby było do tematu to nawiążę do wypoeidzi wcześniejszej i powiem tak : ambitniejsze,ale trudniejsze,te stopy w kształcie litery T po postawieniu nogi z powrotem to naprawdę nie takie łatwe :p
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
i tak 100 razy bardziej wole jumpstyle...tak mnie to wciagnelo ze nic od tego nie da rady mnie odwiesc....no prawie nic...ale na pewno nie ten drugi taniec :D :D
a co do Scootera, to tak :D najbardziej znany jest z eurodance'u :D ale jest tak jak mowie..
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Ja ćwicze JUPSTYLEa :D Fajny taniec, na początku jak zobaczyłem pierwszy filmik to myślałem, że to nie możliwe do nauczenia się, ale 2 dni i opanowałem
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
źle mnie zrozumiałeś, w 2 dni opanowałem podstawowy krok de basis, tak do ideału, normalnie to po 1 godz. już umiesz.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
źle mnie zrozumiałeś, w 2 dni opanowałem podstawowy krok de basis, tak do ideału, normalnie to po 1 godz. już umiesz.

To i tak nie zmienia faktu,że obrałeś tempo chińskiej zupki błyskawicznej.Ja to potrzebowałbym spokojnie 1 tyg. na podstawy :p
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
To i tak nie zmienia faktu,że obrałeś tempo chińskiej zupki błyskawicznej.Ja to potrzebowałbym spokojnie 1 tyg. na podstawy :p
nie byloby tak zle...ja w trzy dni nauczylem sie 5 krokow...w tym dwa obroty...jeden o 360° i jeden o 180° ...non stop nauka :D :D
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
nie byloby tak zle...ja w trzy dni nauczylem sie 5 krokow...w tym dwa obroty...jeden o 360° i jeden o 180° ...non stop nauka :D :D

A wiesz co to jest sen,synu??Karj Cię powoła a Ty niewyspany i spocony podczas wykonywania 520...

:cenzura:de,to coś ze mną jest nie teges jak jeszcze tego nie połapałem :p
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
:cenzura:de,to coś ze mną jest nie teges jak jeszcze tego nie połapałem jezyk.gif

Troche więcej samozaparcia i impossible is nothing :D Krok podstawowy da się opanować prawie do perfekcji w parę godzin. Ja właśnie wracam do tego po prawie 3 tygodniowej przerwie (noga już sprawna :D ) i o dziwo, pamiętam jeszcze wszystkie kroki.

Więc JUMP ludzie, JUMP!! :D
 

Ardena

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...z głębi dźwięku;]
racja, przeciez jak załapiesz ppodstawowych 10 kroków i je idealnie dopracujesz to juz mozesz tworzyc ciekawe uklady ;] tylko, niestety trzeba miec na to czas ;/ no i najlepiej cwiczyc z kims ;) :(
 

bioly777

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
O jak fajnie widze ze znalazlem ludzi w moim klimacie czyli jumpstyle:D:Dmilo was pooznac:):)
 
Do góry