Jonas Brothers

Justinee

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
74
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
Faaajni są ;) Grają naprawdę nieźle choć stare ich płyty były lepsze ;)
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Osobiście nie przepadam. Nie cierpię.
Kolejny "produkt" kasiastego Disney'a.
Dobre dla tłumu szalejącego za High School Musical... Marna sklejka czegoś podobnego do muzyki.
No to chyba tyle :D
Dokładnie.

Muzyka tworzona pod skrzydłami Disney'a prawdziwą muzyką chyba nigdy nie będzie. Zwyczajny sposób na lepszą oglądalność i pieniądze z koncertów oraz masy gadżetów. Samej 'muzyki' w tym nie jestem w stanie się doszukać.
 

roxxxy

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmmmm...
Ja tam Lubie ich A szczególnie
:eek:k:
- Paranoid
-A little bit longer
-Poison Ivy

I wiele innych


Na youtube sobie przesłuchajcie !!!!!!


***** :eek:k: LOVE <3 <3 <3 <3 <3
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Mnie poprostu zabija jak jakieś 12 latki uważają że słuchają rocka, a jak się je zapytać o ulubiony zespół to odpowiedzą że Jonas Brothers ;/ To załamka ... No tak, o gustach się nie dyskutuje, ale z rockiem to to za dużo wspólnego nie ma...
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
To jest rock na najwyższym poziomie :D


moje uszy tego nie trawią. Kolejny zespoł stworzony po to, żeby nastolatki sikały będąc na ich koncertach. NIE, NIE, NIE
 

pawi557

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jonas Brothers to komercyjny syf posłuchajcie sobie polskich zespołów np KSU to jest muzyka a nie kicz puszczany w TV. Żal mi wszystkich którzy słuchają czegoś takiego jak Jonas Brothers i mówią że to jest rock :(
 

Nonsense

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jak dla mnie mają pare kawałków które miło posłuchać
Fly with me czy Please be mine

A co do 12 letnich słuchaczek rock - Nie wiem skąd to przekonanie skoro na każdej stronie gdzie można znaleźć informacje o nich wyrźnie jest napisane że to zespół popowy.
 
M

Mushkin

Guest
A ja jestem neutralny wobec nich. Jest tylko jedna rzecz, która mi przeszkadza - nazywanie ich muzyki ROCKIEM!!! bluźnierstwo i tyle. To jest pop! co najwyżej poprock...
 

Gentlewoman

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Ja też oglądam bajki Ale mnie się to osobiście nie podoba. Normalnie by mi nie przeszkadzali w oddychaniu ale jak słyszę że to są współcześni the beatles i że grają muzykę rockową to chce mi się płakać
 

reeverse

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
9
Wiek
28
Oni grają POP! Kto Wam powiedział, że rock ? Mega żal!

Niektórzy z Was są naprawdę żałośni. Bez urazy, ale jeżeli ich nie lubicie to po co tu się wypowiadacie ? Ja zaraz się ponabijam z Waszych idoli i też powiem , że to podróbka. Wkurzają mnie już tacy antyfani (nie mówię tu tylko o Jonas Brothers), bo jeżeli kogoś się nie lubi to ma się go gdzieś, a nie rozpowiada się wszystkim jaki to on jest ble! w ogóle go nie znając! Nie musicie ich słuchać, nikt Wam nie każe!

To mój ulubiony zespół! Piosenki mają fantastyczne, teksty życiowe i jako im nielicznym nie odbiła szajba jak zostali sławni!
Pozdro fanom Jonas Brothers :)
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Oni grają POP! Kto Wam powiedział, że rock ? Mega żal!

Niektórzy z Was są naprawdę żałośni. Bez urazy, ale jeżeli ich nie lubicie to po co tu się wypowiadacie ? Ja zaraz się ponabijam z Waszych idoli i też powiem , że to podróbka. Wkurzają mnie już tacy antyfani (nie mówię tu tylko o Jonas Brothers), bo jeżeli kogoś się nie lubi to ma się go gdzieś, a nie rozpowiada się wszystkim jaki to on jest ble! w ogóle go nie znając! Nie musicie ich słuchać, nikt Wam nie każe!

To mój ulubiony zespół! Piosenki mają fantastyczne, teksty życiowe i jako im nielicznym nie odbiła szajba jak zostali sławni!
Pozdro fanom Jonas Brothers :)

Uwierz mi, spotkałam się z takimi opiniami, nawet od dziewczyn w moim wieku <15>. Dzisięcioletnie dziewczynki uważają, że są fajne słuchając ,,rocka'', a jak się je zapytasz jakie ,,jeszcze'' zespoły rockowe ( w tym przypadku naprawdę rockowe...) to dowalą Ci do gromadki Cyrus i Lovato.
Przyczyniają się też do tego gazety w stylu Bravo Girl, które piszą teksty w stylu : ,,Jonas Brothers nagrali nową, rockową płytę'', lub też ,,Miley Cyrus lubi ostre brzmienia''... No błagam.. Bez przesady :/

A poza tym, ten temat został stworzony właśnie po to, żeby się wypowiadać, nawet, jeśli danego zespołu się nie lubi....I tak w ogóle, nie wiem jak inni, ale ja zanim zacznę oceniać ,,artystę'', słucham kilku piosenek, analizuję teksty itp.. I powiem Ci tak: Moim zdaniem Jonasi nie mają ani talentu do grania, ani głosu do śpiewania, ani jakoś specjalnie wpadających w ucho piosenek, ani cudownych, ,,życiowych'', jak to ujęłaś, tekstów (żeby nie być gołosłowną, daję przykład):
Spadłem (spadłem)
Tak szybko (tak szybko)
Nie mogę zmusić się do odwrotu
Wysokie obcasy (wysokie obcasy)
Czerwona sukienka (czerwona sukienka)
Wszystko przez ciebie
Muszę złapać oddech

Sorry- szału nie ma...
 
Do góry