Job Ostatnia Szara Komórka

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
Mam taki mały problemik mam film job i bardzo chce go obejrzeć ale brakuje mi chyba jakiegoś kodeka .Mam windows media player 11 beta i nie wiem nadal pokazuje ze brak jakiegoś kodeka albo coś tam moze macie jakiś dobry pomyśł jak moge obejrzeć film?? :sexy:
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Pytam po to, żeby dobrać odpowiednie kodeki, żeby nie było konfliktu. Jak wiadomo z tymi kodekami są zawsze problemy wystarczy instalacja nie tej paczki i już jest konflikt
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
a wiecie ze nie wiem nawet jak to sprawdzić ale ma 695 mb i typ to klip video :mruga:
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Prawdopodobnie format AVI... Zainstaluj Allplayera, DiviX'a, ffdshow
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
a jaki ma on rozmiar??może ktoś mi go na meila przesłać?? niczka85@wp.pl bo mnie zaraz szlak trafi :grymasi: a bardzo bym chciała go dzisiaj obejrzec :*
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
wiecie cos jest do kitu bo sciagnełam to wszystko i nadal nic film jak nie rusza tak nie rusza a mam jeszcze film tokio drift i kiedys mi ruszał teraz jest ten sam problem co z jobem ja juz nie rozumiem nic :mruga:
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Jak ja nie lubie takich osób co nie umią znaleźć programu na internecie , albo nawet jak się poda link to nie umią ściągnąć. A jak już się im powie jak ściągnąć to ściągają , a zaraz zatrzymują pobieranie i się wszystkich pytają ile to zajmuje :mruga: :/
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
Jak ja nie lubie takich osób co nie umią znaleźć programu na internecie , albo nawet jak się poda link to nie umią ściągnąć. A jak już się im powie jak ściągnąć to ściągają , a zaraz zatrzymują pobieranie i się wszystkich pytają ile to zajmuje :mruga: :/
A ty mnie wcale lubić nie musisz wiec milcz i sie nie udzielaj po to jest ten dział aby pomagać tym co sie nie znaja a nie żeby jakieś tępaki pokazywały swoje głupie mądrości żegnam !!
Mario125 odpalam przez allplayera i nic ale dzieki za chęci :eek:k:
 
Do góry