Jestem Z Nim Ale Sypiam Z Kims Innym Co Robic?

Status
Zamknięty.

psiaczek1988

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
z budy :P
Mam chłopaka bardzo go kocham ... ale on mówi ze na sex trzeba poczekac ma 22 lata ejst o 4 lata starszy... mówi ze to musi byc wyjatkowe ze swiecami itp. ten nas piewrwszy raz ... popimo ze on i ja juz poierwszy raz przezylismy... nie wiem dlaczego ale odczuwam potrzebe sexu.. i sypiam z kims kto mieszka 30 km odemnei i przyjezdza do mnie .. jest nam wspaniale wtrekcie sexu... a jak juz odjezdz ... bardzio kocham mego chłopaka ze nie zamienia go na zadnego innego... jak to mozeliwe ze po sexie z kims mozna kogos innego bardziej kochac .... Niechcem zrywac z moim chłopakeim bo go kocham... a z tamtym nie bede bo on niedługo wyjezdza na pół roku... jak to wszystko zrobic... Tamtego niekocham ale jest nam dobrze w łużku :( cio robic ??
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
Az cos we mnie kipialo jak to czytalam... dziewczyno z tego co czytalam to Ty masz 18 lat ??? no po prostu nie wierze.. jak mozesz pisac ze KOCHASZ swojego chlopaka jak sie p....sz z jakims innym ? :| to nazywasz miłoscia ? naprawde zal mi twojego chlopaka
nie no brak mi slow, nie chce tego dalej komentowac bo nie chce nikogo oceniac, ale i tak to juz zrobilam, ale co mi tam
pewnie kazdego "pokochasz" - w burdelu ;/
 
K

kfiatushekk

Guest
Przypomina mi to te wszystkie problemy z "potyczek Jerrego Springera".. nie popieram.. Powinnaś być wierna swojemu chłopakowi.. Tym bardziej gdy twierdzisz, że go kochasz.
 

psiaczek1988

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
z budy :P
Az cos we mnie kipialo jak to czytalam... dziewczyno z tego co czytalam to Ty masz 18 lat ??? no po prostu nie wierze.. jak mozesz pisac ze KOCHASZ swojego chlopaka jak sie p....sz z jakims innym ? :| to nazywasz miłoscia ? naprawde zal mi twojego chlopaka
nie no brak mi slow, nie chce tego dalej komentowac bo nie chce nikogo oceniac, ale i tak to juz zrobilam, ale co mi tam
pewnie kazdego "pokochasz" - w burdelu ;/


wiesz co.. kochasc w burtdelu to ty mozesz... a mój chlopak ma naprawde ..... nie mozemy narazie to ze on niechce czy jak... ma problem... a go kocham ... i czekam az wyleczy to.... wyleczy albo umrze ma raka ... a niechce o tym mu nic mówic ..... a ajk bedzie wszystkjo wpozadku... tamtego chlopaka juz nie bedzie ... przykro mi ze tak sadzisz ale to twoja sprawa
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
A potrafiłabyś zyć z nim ? czy sądzisz ze jest to w porządku to co robisz wobec Twojego chłopaka ?
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
nie no jeszcze bardziej rece mi opadly :| a mi wcale nie jest przykro ze tak mysle, przykro mi sie robi jak pomysle o "twoim" nieswiadomym swej sytuacji chlopaku
Fakt ze jest chory i nie mozecie razem uprawiac sexu zmusza cie do dawania d... komus innemu ?? pytam jeszcze raz.. ty to nazywasz miloscia ??????
nie wiem skad ty sie urwalas..
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Dziewczyno zastanów się co Ty robisz!!! Masz złotego chłopaka, a zdradzasz go z jakimś kolesiem :/ a do tego mówisz, że go kochasz!!!Psycha!!!Wiesz co gdybym znała Twojego chłopaka pojechałabym do niego na sygnale i bym mu powiedziała jak go w h**a robisz! Jak możesz patrzeć jemu w oczy po tym jakie świństwa mu robisz... OMG

Ej a to że jest chory wogóle Cię nie tłumaczy!!!
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Masz złotego chłopaka

Oo tak z tym sie zgadzam. Ten chłopak jest naprawde złoty. Takich ludzi jest coraz mniej...
Zazdroszcze ci go, naprawde ! I zarazem bardzo mu współczuje ciebie. Bo traktujesz go strasznie.
Zastanów sie co robisz. Czy chcesz go tak ranić ? Nie zdziwiłabym sie, gdyby on ci tego nie wybaczył,
gdyby sie o tym dowiedział...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moim zdaniem idz za głosem serca...powinnas przemyśleć to na spokojnie. Jeśli uważasz że jest to wporządku to sie mylisz...wiedz ze ranisz twojego chłopaka..choc on nawet o tym nie wie...gdyby on robił to samo miałabys mu to za złe...wiec przemyśl to...Moim zdaniem powinnaś przestać to robic z tamtym chłopakiem i zacząc nowe życie z twoim aktualnym facetem...i poczekać aż nadejdzie ten dzień. A jeśli nie potrafisz wytrzymać powinnaś zostawić twojego faceta i więcej go nie ranić. Przemyśl to.
Pozdrawiam. i mysle ze wybierzesz jakieś sensowne wyjście...3mam kciuki... :) :) :)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
a gdybyś Ty była w taki sytuacji jak on teraz (czego Ci nie zycze)

on uprawia sex z inną, ale i tak uważa że kocha tylko Cie..

dziewczyno...
pomyśl jaka mu krzywde robisz..
 

staniu

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świebodzin
jestes typowa dziwka qrcze.. i nawet na forum taka badz sie wypowada tfu <_<
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
O mało mi gały z orbit nie wyleciały. Dziewczyno, lat 18, walisz się z jakimś gościem- twierdzisz, że Ci z nim w łożku świetnie- dobra, ok. Niech tak będzie. MAsz chłopaka o 4 lata starszego, Dobra, zejdzie... Ale jeszcze do tego wszystkiego mówisz, że kochasz tego swojego chłopaka????? No jejku, gdzie ja trafiłam? do wariatkowa? Ty wiesz co to w ogóle znaczy kochać kogoś? przepraszam serdecznie, ale Ty pretendujesz do miana dziwki, serio. Zastanów się co Ty robisz, ale tak dogłębnie.
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Hm... brak mi słów...
widać,że chłopak Cię kocha i w pewnym stopniu szanuje...
a Ty jak widać nie potrafisz tego docenić...
piszesz też,że jest chory :( że go równiez kochasz...
czegoś tutaj nie rozumiem :/
zamiast byc przy nim i wspierać go w tej chorobie...
To Ty mu rogi przyprawiasz :]
Przemysl swoje postępowanie...
 

Anuss89

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowa Sól
Dla mnie to ty w ogólnie nie szanujesz siebie!! Kochasz go a ranisz... Czy ty też byś tak chciała gdyby on sie kochal z inna tylko daltego, że im jest dobrze.... pomyśl o tym!! Ty nie umiesz kochać jeżeli tak robisz, ty umiesz zdradzac!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Doceń go..
Doceń to, że naprawde bardzo pragnie sie z Toba kochać..
 

Kubusiek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
ja mysle ze jakas gowniara sie dorwala do neta i sobie jaja robi
a jak to prawda to powinna sie leczyc i mocne psychotropy brac
brak szacunku dla jakiejkolwiek zdrady i nie ma wytlumaczenia
lepiej z nim zerwij bedzie to lepsze dla niego
a jak was razem nakryje wspolczuje mu i to bardzo
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Mam chłopaka bardzo go kocham ... ale on mówi ze na sex trzeba poczekac ma 22 lata ejst o 4 lata starszy... mówi ze to musi byc wyjatkowe ze swiecami itp. ten nas piewrwszy raz ... popimo ze on i ja juz poierwszy raz przezylismy... nie wiem dlaczego ale odczuwam potrzebe sexu.. i sypiam z kims kto mieszka 30 km odemnei i przyjezdza do mnie .. jest nam wspaniale wtrekcie sexu... a jak juz odjezdz ... bardzio kocham mego chłopaka ze nie zamienia go na zadnego innego... jak to mozeliwe ze po sexie z kims mozna kogos innego bardziej kochac .... Niechcem zrywac z moim chłopakeim bo go kocham... a z tamtym nie bede bo on niedługo wyjezdza na pół roku... jak to wszystko zrobic... Tamtego niekocham ale jest nam dobrze w łużku :( cio robic ??
Ty po prostu nie wiesz co to miłość!
 

87michas

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Chłopak którego kochasz kocha Cie ponieważ wydajesz Mu się Tą jedyną na świecie. Jesetś dla Niego najpiękniejszą, najwspanialszą Jesteś dla Niego po prostu wyjatkową osobą. Jak się dowie Kim tak naprawde Jesteś to juz Cię nie będzie kochał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry