jestem nie jestem?

askapaska

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chyba potrzebuje porady,


okres spoznia mi sie tydzien, a tak mi sie przynajminej wydaje bo mam go ostatnimi miesiacami bardzo nie reguralnie, ostatnia miesiaczka 1.5 temu trwala az cale 2 dni i byla jakas taka 'skapa'.
Dziwnie sie ostatnio czuje, z checia przespalabym cale dnie i jakas taka rozdrazniona jestem, nie mam porannych nudnosci itp, ale male guzki kolo wokol brodawek, czasem lekki 'tepy' bol mw podbrzuszy i w okolicacj jelit a tak pozatym to czuje sie taka strasznie pelna i napompowana w podbrzuszu, jesli ma to jakis sens.
Zrobilam wczoraj test i jest negatywny, czy myslicie ze to moze byc przypadkiem ciaza?

bardzo prosze o szczera porade
 

agunia13

Zbanowany
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Alba napisał:
Chyba potrzebuje porady,
okres spoznia mi sie tydzien, a tak mi sie przynajminej wydaje bo mam go ostatnimi miesiacami bardzo nie reguralnie, ostatnia miesiaczka 1.5 temu trwala az cale 2 dni i byla jakas taka 'skapa'.
Dziwnie sie ostatnio czuje, z checia przespalabym cale dnie i jakas taka rozdrazniona jestem, nie mam porannych nudnosci itp, ale male guzki kolo wokol brodawek, czasem lekki 'tepy' bol mw podbrzuszy i w okolicacj jelit a tak pozatym to czuje sie taka strasznie pelna i napompowana w podbrzuszu, jesli ma to jakis sens.
Zrobilam wczoraj test i jest negatywny, czy myslicie ze to moze byc przypadkiem ciaza?

bardzo prosze o szczera porade

Jeśli spóżnia się już tydzień to koniecznie zrób test. Nie ma co gdybać lepiej działać !!!
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Nie mogę Ci nic poradzić, bo lekarzem nie jestem, ale na wszelki wypadek za pare dni ponów zrobienie testu.
Trochę dziwne z tą miesiączką, ż dwa dni. Może masz jakieś zaburzenia.
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Na twoim miejscu wybralam bym sie do ginekologa.nie zwlekaj tylko idz.on ci pomoze i powie co ci dolega.
 

askapaska

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dzieki X XCzy ktos kiedykolwiek mial takie objawy, jesli tak to do czego one prowadzily?
 

zanecia1905

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Chełm
mi sie spoznial ostatnio 9 dni robilam testy ale nic nie wykrylo czuje sie nromalnie niemam raczej specjalnych obijajow ciazy. ale idz do ginekologa w tedy bedziesz miala pewnosc w 100%
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Alba, piszesz o objawach, ale nic o przyczynach. Odbyłaś jakiś ryzykowny stosunek, że sie obawiasz ciąży?
 

karo31

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Piekary Slaskie
Chyba potrzebuje porady,
okres spoznia mi sie tydzien, a tak mi sie przynajminej wydaje bo mam go ostatnimi miesiacami bardzo nie reguralnie, ostatnia miesiaczka 1.5 temu trwala az cale 2 dni i byla jakas taka 'skapa'.
Dziwnie sie ostatnio czuje, z checia przespalabym cale dnie i jakas taka rozdrazniona jestem, nie mam porannych nudnosci itp, ale male guzki kolo wokol brodawek, czasem lekki 'tepy' bol mw podbrzuszy i w okolicacj jelit a tak pozatym to czuje sie taka strasznie pelna i napompowana w podbrzuszu, jesli ma to jakis sens.
Zrobilam wczoraj test i jest negatywny, czy myslicie ze to moze byc przypadkiem ciaza?

bardzo prosze o szczera porade


Z podanych objawow moze to byc ciaza ale nie koniecznie.A test mogl sie pomylic.Napisz ktory to dzien cyklu.Ja robilam test w 37dc i wyszly piekne 2 kreseczki:) teraz jestem w 9tc.
 
Do góry